Головна
Шоу-біз
Кіно
13:47, 2 Вересня
Информатор UA

Интро

Відбулася одна з найочікуваніших премєр у 2022 році. На платформі Amazon Prime Video вийшли перші епізоди серіалу Володар перснів: Кільця влади. В проєкт вклали понад мільярд доларів. Серіал заснований на фентезі книгах Джона Толкіна. Володар перснів: Кільця влади демонструє події, що розгорталися в Другу епоху Середземя. Дія відбувається за кілька тисяч років до початку подорожі Фродо та Братства кільця. Глядачі побачать молоду Галадріель, Елронда, Ісільдура та інших персонажів, а також дізнаються, як Саурон створив Кільця Влади та розв'язав війну між народами Середзем'я. Перші дві серії показують Середзем'я, яке намагається відновитися після перемоги у війні з Морґот і його ордою орків, залишки яких розсіялися по всьому світу. Народи Середзем'я впевнені, що зло переможено і мир знову увійде в їхні життя. Також в серіалі глядачі зможуть побачити історію Нуменора та останнього союзу людей і ельфів. Важливу роль зіграють і хоббіти. Тривалість серій понад 1 годину. Загалом у першому сезоні серіалу Володар перснів: Кільця влади до 14 жовтня вийде 8 серій. Вонибудуть виходити щоп'ятниці 9 вересня, 16 вересня, 23 вересня, 30 вересня, 7 жовтня та 14 жовтня. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

«Володар перснів: Кільця влади»: вийшли перші епізоди серіалу

Читать на русском
«Володар перснів: Кільця влади»: вийшли перші епізоди серіалу

Серії будуть виходити щоп'ятниці

Відбулася одна з найочікуваніших прем’єр у 2022 році. На платформі Amazon Prime Video вийшли перші епізоди серіалу «Володар перснів: Кільця влади». В проєкт вклали понад мільярд доларів.

Серіал заснований на фентезі книгах Джона Толкіна. «Володар перснів: Кільця влади» демонструє події, що розгорталися в Другу епоху Середзем’я. Дія відбувається за кілька тисяч років до початку подорожі Фродо та Братства кільця. Глядачі побачать молоду Галадріель, Елронда, Ісільдура та інших персонажів, а також дізнаються, як Саурон створив Кільця Влади та розв'язав війну між народами Середзем'я.

Перші дві серії показують Середзем'я, яке намагається відновитися після перемоги у війні з Морґот і його ордою орків, залишки яких розсіялися по всьому світу. Народи Середзем'я впевнені, що зло переможено і мир знову увійде в їхні життя. Також в серіалі глядачі зможуть побачити історію Нуменора та останнього союзу людей і ельфів. Важливу роль зіграють і хоббіти.

Тривалість серій – понад 1 годину. Загалом у першому сезоні серіалу «Володар перснів: Кільця влади» до 14 жовтня вийде 8 серій. Вони будуть виходити щоп'ятниці — 9 вересня, 16 вересня, 23 вересня, 30 вересня, 7 жовтня та 14 жовтня.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.