Головна
Шоу-біз
Кіно
14:13, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Орки з серіалу будуть не дуже схожими на тих, що ми бачили у кіно. Кадри та трохи деталей про серіал розкрили в IGN, передає Інформатор. Серіал Володар перснів: Персні влади продемонструє нам події, що розгорталися в Другу епоху Середземя. Це змінить не тільки наше глобальне сприйняття світу, але й навіть жителі цих земель будуть відрізнятися від тих, що нам доводилося бачити раніше. Справа в тому, що наприкінці Першої епохи орки були практично знищені. Цих створінь залишилося не так уже й багато, вони розкидалися по світу та вимушені були боротися за життя. Це зовсім не ті орки, які у фільмах Пітера Джексона збиралися під керівництвом Саурона підкорити світ. У майбутньому серіалі на нас чекають дикі, жорстокі та понівечені життям орки. Від цього вони стали тільки більш небезпечними, ніж були раніше через постійну боротьбу за життя їм довелося багато чого навчитися, що ускладнює їхнє знищення. Разом із тим, ці орки більшу частину часу провели, ховаючись під землею. Вони майже не бували в битвах, тому не мають такої кількості шрамів. Мускулатури в них також поменше, ніж у тих, що ми бачили в кіно, бо борючись за життя не до тренувань чи бійок. Нам також покажуть у серіалі орків-жінок. Для демонстрації орків творці серіалу здебільшого використовували акторів, які одягали спеціальні костюми та гримувалися відповідним чином. Тим не менш, у сценах з великим скупченням орків довелося використовувати графіку. На нас чекає також поява нового вожака орків, що намагається обєднати розкидані групи. Володар перснів: Персні влади будуть виходити на Amazon Prime Video з 2 вересня 2022-го року. Усього в нього ввійдуть 8 серій, а сам серіал хочуть продлити на 5 сезонів. Нагадаємо, що розпочалася реєстрація на основну сесію тестування в рамках вступної кампанії 2022-го року. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Дикі, небезпечні та жорстокі: з’явились перші кадри з орками з серіалу «Володар перснів» від Amazon

Читать на русском
Дикі, небезпечні та жорстокі: з’явились перші кадри з орками з серіалу «Володар перснів» від Amazon

У новому шоу ми зможемо побачити цих створінь у новій для себе подобі

Орки з серіалу будуть не дуже схожими на тих, що ми бачили у кіно. 

Кадри та трохи деталей про серіал розкрили в IGN, – передає Інформатор.

Серіал «Володар перснів: Персні влади» продемонструє нам події, що розгорталися в Другу епоху Середзем’я. Це змінить не тільки наше глобальне сприйняття світу, але й навіть жителі цих земель будуть відрізнятися від тих, що нам доводилося бачити раніше. 

Справа в тому, що наприкінці Першої епохи орки були практично знищені. Цих створінь залишилося не так уже й багато, вони розкидалися по світу та вимушені були боротися за життя. Це зовсім не ті орки, які у фільмах Пітера Джексона збиралися під керівництвом Саурона підкорити світ. 

У майбутньому серіалі на нас чекають дикі, жорстокі та понівечені життям орки. Від цього вони стали тільки більш небезпечними, ніж були раніше – через постійну боротьбу за життя їм довелося багато чого навчитися, що ускладнює їхнє знищення. 

Разом із тим, ці орки більшу частину часу провели, ховаючись під землею. Вони майже не бували в битвах, тому не мають такої кількості шрамів. Мускулатури в них також поменше, ніж у тих, що ми бачили в кіно, бо борючись за життя не до тренувань чи бійок. Нам також покажуть у серіалі орків-жінок.

Для демонстрації орків творці серіалу здебільшого використовували акторів, які одягали спеціальні костюми та гримувалися відповідним чином. Тим не менш, у сценах з великим скупченням орків довелося використовувати графіку. На нас чекає також поява нового вожака орків, що намагається об’єднати розкидані групи. 

«Володар перснів: Персні влади» будуть виходити на Amazon Prime Video з 2 вересня 2022-го року. Усього в нього ввійдуть 8 серій, а сам серіал хочуть продлити на 5 сезонів. 

Нагадаємо, що розпочалася реєстрація на основну сесію тестування в рамках вступної кампанії 2022-го року

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.