Влада Києва подвоїла вартість реконструкції Шулявської розв'язки: причина

Читать на русском

У загальну кошторисну вартість об'єкта увійшла реконструкція прилеглих вулиць

Читать на русском
Влада Києва подвоїла вартість реконструкції Шулявської розв'язки: причина

У загальну кошторисну вартість об'єкта увійшла реконструкція прилеглих вулиць

Влада Києва подвоїла вартість реконструкції Шулявської розв'язки. Так, збільшення вартості обумовлено, зокрема, необхідністю реконструювати прилеглі вулиці і вулиці, по яких здійснюються шляхи об'їзду, оскільки зараз вони не відповідають чинним в Україні нормам.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Київської міської державної адміністрації.

"У загальну кошторисну вартість об'єкта увійшла реконструкція прилеглих вулиць, оскільки вони поки не відповідають чинним в Україні нормам. Тому виникла необхідність у проведенні низки робіт - розширенні вулиць, влаштуванні дощової каналізації та інших мереж", — йдеться в повідомленні.

Крім того, реконструкція передбачає додаткові обсяги робіт з облаштування ліфтів у підземних переходах, зокрема, збільшення ліфтів із 2 до 4 шт. Також передбачено комплексний благоустрій прилеглої території у зв'язку зі зверненнями громадськості та жителів комплексу "Місце мрії".

Також під час робіт із реконструкції транспортної розв'язки збільшили кількість буронабивних паль зі 113 одиниць до 190.

Нагадаємо, у Києві проведуть масштабну реконструкцію мосту Метро. Це буде перше оновлення мосту з моменту введення в експлуатацію в 1965 році.

Також Інформатор писав, що в Україні планують реконструювати аеродром міжнародного аеропорту «Київ» до 2025 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.