«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
Частину вилучених продуктів уже передали військовим, а решту на експертизу
На Дніпропетровщині знайшли ще один склад, в якому ховали продукцію, яка призначена для потреб українських військових. Йдеться про згущене молоко, консервовані фрукти та овочі, крупи, макарони, соки, тушковані та інші продукти. Загалом вага крадених харчів склала 3 тони.
Про це повідомили у Державному бюро розслідувань. Головному бухгалтеру логістичного центру, трьом експедиторам, завідувачу складу та головному менеджеру повідомили про підозру в межах досудового розслідування за статтею привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. Повне коло причетних до схеми ще встановлюється.
"Частину вилучених продуктів передали військовим, решта після завершення необхідних експертиз також надійде до військових частин. Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону", - йдеться у повідомленні.
У січні 2023 року працівники ДБР викрили організовану групу, яка привласнювала та перепродувала продукти, що призначалися для Збройних сил України. Тоді на Дніпропетровщині провели майже 70 обшуків, у результаті яких вилучили понад 30 тисяч банок тушкованої продукції вагою понад 7 тонн, яка вже була готова для перепродажу, а також майже 4 мільйонів гривень готівкою в різній валюті.
Нагадаємо, Мін'юст закупив картоплю для тюрем майже втричі дешевше, ніж Міноборони для ЗСУ. Крім того, міністр оборони України прокоментував скандал з завищеними цінами на продукти для військових.
Також Інформатор писав, що Міноборони до скандалу з яйцями збиралось купувати картоплю по 27 гривень за кілограм.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.