"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Військове командування України розглядало сценарій підриву окупантами Каховської ГЕС, тому не допустить впливу цієї катастрофи на наступ ЗСУ на цих напрямках
Українські військові стратеги заздалегідь передбачили можливі дії російської армії, спрямовані на підрив Каховської ГЕС, та вже здійснюють відповідні розрахунки. Такі дії ворога не завадять контрнаступу Сил оборони України на півдні.
За словами командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військове командування заздалегідь передбачило можливі загрози щодо Каховської ГЕС, включаючи можливість її підриву.
Наєв зауважив, що існують розрахунки щодо можливих наслідків розливу води, які були відомі військовому командуванню.
Зараз відповідним командуванням на цьому напрямку вживаються заходи в першу чергу щодо безпеки цивільного населення спільно з керівниками державної влади на місцях. Щодо перешкоджання нашим наступальним діям, військове командування повністю враховувало й такі ворожі підступні дії, і відповідно воно не має зашкодити нашому наступу на тих напрямках, де може бути розлив води, – повідомив Наєв.
Україна має усі необхідні плавзасоби та понтонні переправи для того, щоб продовжувати звільнення окупованих росіянами територій, а підрив Каховської ГЕС не може стати перешкодою при контрнаступі ЗСУ.
Таку заяву зробив СтратКом ЗСУ, додавши, що росіяни бояться професійних українських військових і воюють із цивільним населення. Підрив ГЕС - черговий цьому доказ.
Успіхи Сил оборони України у здійсненні наступальних дій, свідчать про не спроможність противника протистояти професійним військовим, які пройшли повноцінну підготовку та укомплектовані новітніми зразками ОВТ країн партнерів, - йдеться у повідомленні.
У мережі також повідомили, що через підрив Каховської ГЕС перша лінія оборони росіян по Дніпру опинилась під водою. Заміновані та укріплені місця покриті шаром води з Каховської ГЕС.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в окупованих Керчі та Євпаторії запроваджують графіки відключень води через підрив Каховської ГЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.