Військові все передбачили: як підрив Каховської ГЕС вплине на контрнаступ ЗСУ

Читать на русском

Військове командування України розглядало сценарій підриву окупантами Каховської ГЕС, тому не допустить впливу цієї катастрофи на наступ ЗСУ на цих напрямках

Читать на русском
Як підрив Каховської ГЕС вплине на контрнаступ ЗСУ
Як підрив Каховської ГЕС вплине на контрнаступ ЗСУ

Військове командування України розглядало сценарій підриву окупантами Каховської ГЕС, тому не допустить впливу цієї катастрофи на наступ ЗСУ на цих напрямках

Українські військові стратеги заздалегідь передбачили можливі дії російської армії, спрямовані на підрив Каховської ГЕС, та вже здійснюють відповідні розрахунки. Такі дії ворога не завадять контрнаступу Сил оборони України на півдні.

За словами командувача Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військове командування заздалегідь передбачило можливі загрози щодо Каховської ГЕС, включаючи можливість її підриву.

Наєв зауважив, що існують розрахунки щодо можливих наслідків розливу води, які були відомі військовому командуванню. 

Зараз відповідним командуванням на цьому напрямку вживаються заходи в першу чергу щодо безпеки цивільного населення спільно з керівниками державної влади на місцях. Щодо перешкоджання нашим наступальним діям, військове командування повністю враховувало й такі ворожі підступні дії, і відповідно воно не має зашкодити нашому наступу на тих напрямках, де може бути розлив води, – повідомив Наєв.

Росіяни бояться професійних військових та воюють з цивільними

Україна має усі необхідні плавзасоби та понтонні переправи для того, щоб продовжувати звільнення окупованих росіянами територій, а підрив Каховської ГЕС не може стати перешкодою при контрнаступі ЗСУ. 

Таку заяву зробив СтратКом ЗСУ, додавши, що росіяни бояться професійних українських військових і воюють із цивільним населення. Підрив ГЕС - черговий цьому доказ.

Успіхи Сил оборони України у здійсненні наступальних дій, свідчать про не спроможність противника протистояти професійним військовим, які пройшли повноцінну підготовку та укомплектовані новітніми зразками ОВТ країн партнерів, - йдеться у повідомленні. 

Наступили на свої ж граблі

У мережі також повідомили, що через підрив Каховської ГЕС перша лінія оборони росіян по Дніпру опинилась під водою. Заміновані та укріплені місця покриті шаром води з Каховської ГЕС. 

 повністю затопили свою першу лінію оборони по Дніпру
Росіяни повністю затопили свою першу лінію оборони по Дніпру

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в окупованих Керчі та Євпаторії запроваджують графіки відключень води через підрив Каховської ГЕС. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.