Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Найбільше українським біженцям допомагають США та Німеччина
Російська агресія в Україні спричинила найбільшу хвилю біженців із часів Другої світової війни. Через це мільйони українців змушені були покинути свої домівки. Ще декілька стали переселенцями.
Про це заявили в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців, пише Deutsche Welle. Загальна цифра в майже 14 мільйонів становить більше третини загального населення країни, яке становить приблизно 41 мільйон.
"Понад 7,9 мільйона людей залишили країну, а ще 5,9 мільйона є внутрішньо переміщеними особами", – заявила представниця УВКБ ООН у Німеччині Катаріна Лампп.
Вона зазначила, що США та Німеччина є найбільшими гуманітарними донорами, що відгукнулися на кризу біженців. Зокрема, Німеччина надала Україні понад 1 мільярда євро гуманітарної допомоги.
Все більше українців (78%), яких війна змусила виїхати за кордон, прагнуть повернутися додому. 71% опитаних заявляють, що мають можливість залишатися за кордоном. Знизилась кількість тих, хто хоче залишитися на новому місці проживання – таких зараз лише 7%. Про це свідчать результати міграційних настроїв українців під час війни, яке провела дослідницька компанія Gradus Research. Цікавим є те, що безпекове питання є одночасно і основним драйвером, і бар'єром повернення українців з вимушеної міграції. Пояснюється це тим, що люди по-різному сприймають небезпеку. Наприклад, представники молодшої вікової групи (18-30 років), більшою мірою схильні повертатися за першої можливості, тоді як люди з дітьми поки вважають безпечнішим залишатися там, де вони зараз перебувають.
Нагадаємо, у Німеччині спалили притулок для біженців з України. Крім того, в Угорщині змінили правила безкоштовного проїзду для українських біженців.
Також Інформатор писав, що білоруси використовують біженців з Ірану, щоб знайти слабкі місця на кордоні з Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.