"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
У Мінспорту заявили, що цей тендер викликав бурхливу реакцію соціальних мереж
Директор державного підприємства "Льодовий стадіон" Павло Андрєєвський готується до звільнення після скандалу з тендером. Йдеться про ремонт будівель і тенісних кортів. На це хотіли витратити майже 308 мільйонів гривень.
Як сказав в інтерв'ю "1+1" міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, тендер скасували через дві години після оголошення. Він також побачив бурхливу реакцію соціальних мереж.
"Директор зараз готується на звільнення, тому що я таке не можу пробачити. В країні війна, а він оголошує тендер на 300 мільйонів гривень...в бюджеті таких коштів немає", - сказав Гутцайт.
У Києві під час війни планували створити Національний тенісний центр. Для цього оголосили тендер на ремонт будівель і тенісних кортів майже на 308 мільйонів гривень. Завершити всі роботи мали до 30 квітня 2025 року. Як повідомляло агентство "Інтерфакс-Україна", капітальний ремонт тенісних кортів розпочали ще у 2018 році. На момент повномасштабного російського вторгнення на територію нашої країни об'єкт був готовий майже на 60%. Водночас у 2022 році оновили державні будівельні норми, які вимагають обов'язкового будівництва на спортивних об'єктах укриттів, через що скоригували проєктно-кошторисну документацію.
"Щодо тендера, який оголосило ДП "Льодовий стадіон" на проведення капітального ремонту будівель і тенісних кортів. Цей тендер оголосили помилково й скасували того самого дня, протягом двох годин з моменту оголошення. Бюджетні кошти на цей тендер не використано. Відповідне повідомлення про скасування одразу ж опублікували на сайті Prozorro", - заявляв Андрєєвський.
Він запевняв, що з уповноваженою особою із закупівель проведуть необхідну роботу, щоб подібних випадків надалі не траплялося. Як вказано на сайті Prozorro, тендер скасували 29 серпня. Головною причиною вказали "відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.