“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Одного з учасників виправдали та звільнили з-під варти
Ростовський суд засудив до колонії суворого режиму сімох кримських татар, обвинувачених у справі другої бахчисарайської групи «Хізбут-Тахрір».Восьмого, Ернеста Аметова, виправдали та звільнили з-під варти.
Про це повідомила Уповноважена з прав людини Людмила Денисова, - передає Інформатор .
«110 років колонії суворого режиму на сімох. Російські прокурори домоглися незаконного ув'язнення кримських татар за злочин, який ними не було вчинено. Наші громадяни отримали максимальні терміни покарання в колонії суворого режиму: Марлен Асанов - 19 років, Мемет Бєлялов - 18 років, Сервер Мустафаєв - 14 років, Едем Смаілова - 13 років, Сайран Салієв - 16 років, Тимур Ібрагімов - 17 років, Сервер Зекірьяев - 13 років», - написала омбудсмен.
Уповноважена з прав людини засудила незаконне рішення суду Ростова-на-Дону та закликала представників міжнародних місій, правозахисників та дипломатів «змусити РФ припинити незаконні затримання та судилища громадян України, та повернути їх на батьківщину».
Як повідомляє Крим.Реаліі,в центрі Києва на Майдані Незалежності пройшла акція на підтримку фігурантів Бахчисарайського «справи Хізб ут-Тахрір».
Вони тримали в руках плакати з написами: «Припиніть фабрикувати кримінальні справи проти кримськотатарського народу», «Релігійні переконання - НЕ тероризм», «Припиніть це свавілля» та інші.
Нагадаємо, в жовтні 2017 року Бахчисараї затримали кримських татар Ібрагімова, Асанова, Белялова, Салієва, Зекірьяева і Аметова. У травні 2018 року в рамках тієї ж справи були затримані та заарештовані Смаїл та Мустафаєв. Вони активісти організації «Кримська солідарність» - об'єднання адвокатів, родичів політв'язнів та активістів, яке допомагає кримчанам, які зазнали переслідувань за політичними або релігійними мотивами.
Затриманих звинуватили в участі в «Хізб ут-Тахрір» - міжнародній ісламської політичній організації, що закликає до об'єднання всіх мусульманських країн в халіфат, але відкидає терористичні методи боротьби. Росія визнала її терористичною у 2003 році, діяльність «Хізб ут-Тахрір» на території країни заборонена. В рамках українського законодавства «Хізб ут-Тахрір» є легальною організацією. У країнах Західної Європи та Північної Америки вона також не заборонена, за винятком адміністративних обмежень на її діяльність в Німеччині.
Всі підсудні відкидають звинувачення в тероризмі і стверджують, що їх переслідують за політичними мотивами.
Крім того, у одного з фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір» підтвердили COVID-19 та вивезли з СІЗО невідомо куди.