Головна
Світ
18:01, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Гроші від продажу платівки також підуть на важливу справу для українських дітей. Подробиці щодо нової плівки оприлюднили на Spotify, де цю плівку і можна замовити, передає Інформатор. Британський рок-музикант Оззі Осборн уже готується до випуску свого нового альбому Patient Number 9. Для нас унікальність цього релізу полягає не тільки в можливості отримати нову дозу якісної музики. Справа в тому, що саму платівку будуть випускати в кольорах українського прапору. На майбутню платівку вже зараз можна оформити попереднє замовлення. Ексклюзивний 2-LP синьо-жовтий вініл в кольорах українського прапора буде випускатися обмеженим тиражем, як зазначили в Spotify. Вартість платівки складає 38 доларів. Цікаво те, що буквально всі виручені з продажів цієї платівки кошти сам Оззі Осборн пообіцяв направити до волонтерської організації Third Wave Volunteers. Вона займається евакуацією з Києва дітей-сиріт з особливими потребами, яких усиновили в США. До Америки їх перевозять з Румунії за допомогою літаків Medivac. У лютому мій син Джек працював з Third Wave Volunteers над евакуацією з України дітей-сиріт з особливими потребами. Просто зараз Україна жахливо потребує допомоги, особливо після того, як почалася війна, тому здається правильним працювати над такою важливою справою, написав повідомлення від себе Оззі Осборн. Це вже не перший раз, коли музикант демонструє підтримку України. У квітні Оззі Осборн разом із дружиною Шерон заявили, що готові прийняти в себе в будинку українських біженців в селі Джорданс (графство Бакінгемшир у Великій Британії). Наразі подружжя там не проживає, і хоче, аби їхній пустуючий будинок послугував правильній меті. Раніше ми писали про те, яких російських письменників залишать у шкільній програмі. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Відомий рок-музикант Оззі Осборн випустив платівку у кольорах українського прапора

Читать на русском
Відомий рок-музикант Оззі Осборн випустив платівку у кольорах українського прапора

Він також прямо висловився на необхідність допомоги Україні

Гроші від продажу платівки також підуть на важливу справу для українських дітей.

Подробиці щодо нової плівки оприлюднили на Spotify, де цю плівку і можна замовити, – передає Інформатор.

Британський рок-музикант Оззі Осборн уже готується до випуску свого нового альбому Patient Number 9. Для нас унікальність цього релізу полягає не тільки в можливості отримати нову дозу якісної музики. Справа в тому, що саму платівку будуть випускати в кольорах українського прапору. 

На майбутню платівку вже зараз можна оформити попереднє замовлення. Ексклюзивний 2-LP синьо-жовтий вініл в кольорах українського прапора буде випускатися обмеженим тиражем, як зазначили в Spotify. Вартість платівки складає 38 доларів. 

Цікаво те, що буквально всі виручені з продажів цієї платівки кошти сам Оззі Осборн пообіцяв направити до волонтерської організації Third Wave Volunteers. Вона займається евакуацією з Києва дітей-сиріт з особливими потребами, яких усиновили в США. До Америки їх перевозять з Румунії за допомогою літаків Medivac.

«У лютому мій син Джек працював з Third Wave Volunteers над евакуацією з України дітей-сиріт з особливими потребами. Просто зараз Україна жахливо потребує допомоги, особливо після того, як почалася війна, тому здається правильним працювати над такою важливою справою», – написав повідомлення від себе Оззі Осборн. 

Це вже не перший раз, коли музикант демонструє підтримку України. У квітні Оззі Осборн разом із дружиною Шерон заявили, що готові прийняти в себе в будинку українських біженців в селі Джорданс (графство Бакінгемшир у Великій Британії). Наразі подружжя там не проживає, і хоче, аби їхній пустуючий будинок послугував правильній меті. 

Раніше ми писали про те, яких російських письменників залишать у шкільній програмі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.