Відомі жінки звернулися до Facebook, TikTok, Google та інших соцмереж, щоб зупинити онлайн абьюз

Читать на русском

Насильство і домагання по відношенню до жінок в соціальних мережах широко поширені

Читать на русском
Відомі жінки звернулися до Facebook, TikTok, Google та інших соцмереж, щоб зупинити онлайн абьюз

Насильство і домагання по відношенню до жінок в соціальних мережах широко поширені

Понад 200 відомих жінок підписали відкритого листа з проханням боротися з насильством в соціальних мережах. Лист опублікували на Форумі рівності поколінь ООН.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ВВС .

Серед відомих жінок, які підписали лист, є колишня прем'єр-Министерка Австралії Джулія Гіллард, колишня тенісистка з США Біллі Джин Кінг, а також британські актриси Тандіве Ньютон і Емма Уотсон.

Лист був адресований керівникам Facebook, Google, TikTok і Twitter, їм запропонували зробити безпеку жінок на цих платформах пріоритетною.

У відповідь керівники соціальних мереж заявили, що вони візьмуть на себе зобов'язання щодо поліпшення систем повідомлення про зловживання і фільтрації того, що бачать користувачі та хто може взаємодіяти з ними в Інтернеті.

У листі також вказали на дослідження, яке провели в The Economist Intelligence Unit у 2020 році. У ньому взяли участь понад 4 тисячі дорослих жінок. Дослідження показало, що 38% з них у 51 країні мали прямий досвід онлайн-залякування.

«Дуже важливо, щоб ми усвідомлювали, що насильство і домагання по відношенню до жінок в соціальних мережах широко поширені і що це один з найбільших бар'єрів на шляху до гендерної рівності», - заявила Азміна Дродіа, старший менеджер з питань політики у World Wide Web Foundation.

До слова, в TikTok вже є «підказка», яка просить людей переглянути вплив своїх слів, перш ніж публікувати коментар, що може містити недоречні або інші слова. А у Твіттері з'явилися функції, що обмежують кількість повідомлень.

У Facebook також оголосили про Центр безпеки жінок для боротьби зі зловживаннями в Інтернеті. Також в компанії заявили про спеціальну глобальну Консультативну раду з безпеки жінок, яка, за словами компанії, буде відстежувати та надавати рекомендації з безпеки.

Нагадаємо, Україна приєдналася до центру кіберзахисту НАТО .

Також Інформатор розповідав про найголовніші кіберзагрози в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.