Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Незмінний “президент” росії має поїхати до Китаю, аби засвідчити прихильність до геополітичних планів свого найбільшого партнера
Вождь росіян володимир путін на запрошення лідера Китаю Сі Цзіньпіна має відвідати конференцію «Один пояс, один шлях», яка відбудеться в Пекіні. Поїздку заплановано на кінець жовтня. Це буде перший закордонний візит, після того, як у березні Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт за здійснені в Україні воєнні злочини.
Як повідомляє агенція Bloomberg з посиланням на власні джерела, вождь росіян володимир путін “погодився” прийняти запрошення президента Китаю Сі Цзіньпіна. Офіційно ні кремль, ні Пекін не повідомляли про прийняте рішення. Країни заявляють про намір посилити співпрацю в міжнародних органах, таких, як ООН, Шанхайську організацію співробітництва, G-20 і БРІКС.
Путін ніяк не наважувався залишити росію після того, як суд у Гаазі оголосив ордер на його арешт. Він пропустив саміт БРІКС у Південній Африці після того, як тамтешній уряд дав зрозуміти, що ймовірно, доведеться виконати розпорядження МКС, адже інакше влада стала б мішенню переслідувань всередині країни. Путін також оголосив, що не візьме участь у саміті G20, який має відбутися у вересні, і це у той час, коли Індія не підписувала Римський статут. Навіть надзвичайно важливу для відновлення “зернового коридору” зустріч з президентом Реджепом Ердоганом перенесли з турецької Анкари до російського Сочі.
Можливо, він боїться, що його літак зіб'ють по дорозі, не буде нічого дивного, якщо він вирішить подорожувати бронепотягом. Джерела Bloomberg повідомляють, що путін готовий відвідувати лише ті країни, де його служба безпеки може повністю гарантувати його безпеку, і Китай є однією з таких.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.