Журнал "Time" вийшов з обкладинкою, на якій Маск вже сидить за столом президента США. Між тим все частіше кажуть, що Трамп доручить хазяїну Tesla зробити всю брудну роботу, а потім скаже йому остаточне прощавай. Що думаете ви?
голосів
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
606.87
DOGECOIN (DOGE)
0.18
THETA (THETA)
0.87
LITECOIN (LTC)
86.86
BITCOIN (BTC)
83992.64
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Саша Чемеров - МІСТО НАРЕЧЕНИХ
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
«Місто Наречених» - це присвята всім жінкам, які втратили чоловіків на кривавій війні росії проти України. Надчутлива та важка тема, величезна відповідальність та невимовний біль, які неможливо передати словами.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Готувала не для Дмитра Комарова: Міс Україна себе видала
Володарка титулу "Міс Україна-2016" Олександра Кучеренко натякнула на новий роман через кілька місяців після новин про розлучення з тревел-блогером і журналістом Дмитром Комаровим. Вона зізналася, що обожнює каву і щось до неї, втім враховує період посту й для приготування смаколиків шукає рецепти без яєць та молока.
Від робітника на будівництві до ТікТок зірки: Як Еван Колін став відомим співаком України
Колін дав перше відверте інтерв'ю і розповів маловідомі факти про себе та особливу пісню-присвяту.
Колін за короткий проміжок часу набрав понад три мільйони лайків у ТікТок.
Українська ТікТок зірка Еван Колін рідко розповідає про себе, він дуже закрита особистість, але для Інформатор-Україна співак зробив виключення і дав своє перше та відверте інтерв'ю.
- Еван, коли ти вирішив для себе стати артистом?
- Здається, такі речі не можна вирішити. Просто займався тим, що подобається і все потихеньку склалось само собою.
- Тоді коли відчув себе відомим?
- Ну я б не сказав, що відчуваю себе відомим, я звичайний хлопчина, який просто пише музику. Пише про те, що на душі і я радий, що зі мною це розділяє стільки людей. Радий, що ви поділяєте мою думку, радий, що проживаєте зі мною ці емоції. Відчуваю себе потрібним.
- Взагалі, що для тебе успіх?
- Я не шукаю успіху. Хочу просто почуватись щасливим, потрібним, робити те що подобається і знати що в моїх близьких все добре.
Я звичайний хлопчина, який просто пише музику.
Відчуваєш сум - пишеш, бо стає легше...
- Ти активно ведеш ТікТок, це для тебе сьогодні це вагомий засіб просування музики?
- Так, звісно. Думаю, це для кожного музиканта зараз основний спосіб просування.
- Скільки на цьому можна заробити?
- Ой, це секрет.
- А як тобі у шоу-бізнесі?
- Щось новеньке, але я швидко вчусь. Тут я можу повністю віддати себе творчості, а це головне. Натхнення беру з життя. Кожна емоція - це натхнення. Відчуваєш сум - пишеш, бо стає легше. Відчуваєш радість - пишеш, ділишся радістю. Натхнення кругом, просто треба вміти його бачити.
- Чи плануєш дуети?
- Так, звісно. Поки не хочу розкривати карти, але вже скоро ви вже почуєте дещо цікаве.
- Який трек для тебе особливий та чому?
- "Мама Стояла". Цю пісню я присвятив своєму брату, який загинув на війні. Не хочу про це говорити довго…
В мене різний колір очей
- 5 фактів про тебе,які не знали раніше.
В мене різний колір очей, іноді на фото це не дуже помітно. І коли люди бачать вживу то дивуються.
Закінчив музичну школу по класу "баян".
5 років працював фотографом.
3 роки поспіль працював закордоном на різних роботах, від будівництва до заводів.
Не вживаю алкоголь.
- Яке твоє хобі?
- Фотографія, раніше це було основною діяльністю, а музика була хоббі, зараз навпаки.
- Про що ти мрієш в творчому плані?
- Бути почутим, поїхати в світове турне.
- Що плануєш найближчим часом?
- Зробити круту концертну програму і поїхати в тур. Зараз активно беру участь у благодійних концертах, організовую власні.
“Цінуйте те, що справжнє. Цінуйте близьких людей поруч. Насолоджуйтесь цим життям і не проживайте його через камеру в сторіс”, - коментує Колін.
Еван Колін уроженець західної України. Сольно співати він почав рік тому. Його кліпи набирають мільйонні перегляди, а кількість прихильників його голосу з кожним днем зростає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.