Сергій Лазановський | RIDNYI: Цей ремейк став би хітом, проте Іво Бобул заборонив випускати кліп - аудіо

Молодий український співак, переможець "Голосу країни" розкрив головну інтригу співпраці з матитим колегою по сцені

Сергій Лазановський
Відомість Сергію Лазановському принесла перемога у "Голосі країни ".

Молодий український співак, переможець "Голосу країни" Сергій Лазановський | RIDNYI ексклюзивно поспілкувався з Інформатор-Україна та розповів про особисті переживання, та деталі спільного відеокліпу з Іво Бобулом, який ніколи не побачать глядачі.

- Сергій ми знаємо, що свого часу у вас мав вийти відеокліп з Іво Бобулом, але цього не сталось. Можете розповісти цю історію?

- Ще до створення сольного проєкту Сергій Лазановський | RIDNYI, я був учасником дуету Big Lazer. Це була сатира, стьоб, колектив планував зайняти гумористично-музикальну нішу. Народилась ідея переспівати легендарні «А липи цвітуть», ми звернулись до Іво Бобула, він був зацікавлений у колаборації. Ми створили рімейк треку відзняли відеороботу. Під час затвердження кліпу команди не змогли прийти до згоди. Пан Іво не зрозумів основної місії Big Lazer, що ми про провокацію. Ми хотіли зробити сучасний продукт, донести творчість Іво Бобула до більш прогресивної та молодої авдиторії. Наразі це сталось, проте не завдяки нам. Робота з нашим дуетом знімалась ще у 2021 році. Минулого року ми наважились просто видати пісню на платформи. І без промо та розсилки наразі звичайне аудіо має 3 млн прослуховувань. Я розумію, що ця робота при великій промо-кампанії була би хітом. Проте, вже як сталось.

- Чи спілкувались ви з паном Іво після відмови виходу кліпу? Чим він її аргументував?

- Ні, ми особисто з Іво Васильовичем не спілкувались з цього приводу. Вся комунікація йшла через команду.

-  Чим аргументували відмову?

- Щодо кліпу він аргументував це тим, що багато моментів у фінальному монтажі йому не подобаються. Ми намагались створити продукт, який би задовольнив дві сторони, проте не вийшло. Кліп тепер так і залишиться в архівах.

- Привідкрийте завісу, який саме був відеокліп? Який сюжет?

-  Можу тільки розповісти, що за сюжетом у сільському будинку культури глядачі чекають виступу Іво Бобула, проте він затримується через затори. І голова будинку культури вирішує дати Big Lazer на розігрів, при цьому повідомивши, що на сцену вийде «Время и Стекло». Тоді це було актуально, оскільки дует DOROFEEVA та POSITIFF тільки розпався. В результаті Іво Бобул приїздить на концерт і виступає разом з Big Lazer і все закінчується геппі ендом.

 

Була пропозиція усім роздягнутись

- Ви – один з небагатьох переможців "Голосу країни", який продовжує свій творчий шлях. Чим ви надихаєтесь? Як вам взагалі у шоу-бізнесі і чи існує він зараз, у час війни?

- Я дуже надихаюсь своєю командою. Людьми, які поруч зі мною, вони не дозволяють мені зупинятись ні на мить. Український шоу-бізнес існує, проте іншого формату, він трансформувався і змінив свої меседжі та посили. Зараз він благодійно-просвітницький. Трансформація за 1,5 року відбулась колосальна: українську пісню слухають, як ніколи, на неї дійсно є попит, чому я дуже радий. Також з’явилось багато нових виконавців. Наразі ринок музики просто величезний і кожний може знайти собі матеріал до смаку.

- Для кожного артиста зустріч із глядачем – дуже цінний момент. Який концерт вам запам’ятався найбільше? І чим?

- Я виступаю як у великих містах, так і у містечках та селищах. І часто бувають особливі концерти у маленьких залах, які закарбовуються у пам’яті. До прикладу, таким був один із останніх виступів, у Судовій Вишні на Львівщині. Через відсутність кондиціонування у залі, я був повністю мокрим, до ниточки. Такий досвід мав вперше (сміється – ред). Але це був повний зал, така шалена енергетика, що попри це концерт був відпрацьований і глядачі залишились задоволені. Хоча була пропозиція усім роздягнутись, але вирішили не ризикувати.

Я бачу зміни у слухачах, як кожний тягнеться зараз до українського. І це не може не надихати.

- Артисти – доволі емоційні люди і багато пропускають через себе. І це не тільки пов’язано з війною, а ще і з тим, що на концертах віддається багато енергії. А ви завжди такий позитивний, артистичний на сцені. Як вдається видавати цю емоцію? Чи переживаєте різні стани?

- Насправді в житті я не завжди такий позитивний та веселий, як на сцені. Зазвичай я трохи інший: більш закритий, люблю проводити час на самоті. Я маю два доми, сцена – один з них. На сцені я енергію віддаю, а вдома – накопичую. Час можу проводити з книжкою у руках, часто детально читаю коментарі під своїми роботами. І, зізнаюсь, хейт може впливати на настрій, я не маю ще такого панцира, щоб взагалі на нього не реагувати. Проте намагаюсь більше звертати увагу на хороше, адже інколи ми не помічаємо 100 позитивних відгуків, а бачимо тільки 1 негативний.

- Свого часу після «Голосу країни» ви навіть звертались до спеціалістів, аби працювати над своїм моральним станом. Можете про це розповісти?

- Так, дійсно, після участі у проєкті "Голос країни" я почав помічати, що у моєму житті є панічні атаки та стан тривожності. Важко було заснути, я панікував під час поїздок на концерти, коли щось йшло не за планом. Прийшло розуміння, що самостійно з цим я не впораюсь та звернувся до спеціалістів. Наразі все добре, стан стабільний. Відкрию секрет, що я постійно відвідую психотерапевта, він допомагає мені морально. Взагалі рекомендую людям за можливості звертатись до спеціалістів. Вони зможуть внести позитивні корективи у ваше життя та допоможуть впоратись з певними моментами.

Місяць тому співак відсвяткував свій день народження
Місяць тому співак відсвяткував свій день народження

Зараз мій виступ – це і гаряче, і холодне

- У вас доволі багато колаборацій: і з молодими артистами, такими як 7TEEN’S, так і з популярними – «Гринджолами». І навіть є співпраця з блогерами-мільйонниками. З ким працюється складніше, а з ким простіше? Як взагалі народжуються ці колаборації?

- Між собою колаборації порівнювати важко. Це цікавий досвід співпраці як і з колегами з музичного цеху, так і з блогерами. Я вважаю, що кожна з цих робіт вдала по-своєму.

Щодо пропозицій співпраці – буває, що я пропоную заспівати разом, коли відчуваю, що у цій пісні гарно зазвучить голос іншого виконавця. А інколи ідея колаборації може виникнути просто під час якоїсь зустрічі, розмови. В основному, я у звичайному житті товаришую з цими людьми. Чи будуть співпраці у майбутньому? Авжеж, об’єднання сил та ресурсів дають класні результати.

- Наразі українська музика переживає один з етапів розквіту. Як вважаєте, яку безпосередньо нішу займає ваша творчість? Що ви несете для глядача?

- Минулого року ми робили акцент на патріотично-визвольні пісні. Це був і авторський матеріал, і переклади повстанських пісень, до прикладу «Засинає чорний ліс», яку ми створили з «Гринджолами». Цьогоріч ми перейшли до лірики, пошуку нового звучання. Хоча концерти та реакції людей вже демонструють, що ми на правильному шляху. Зараз мій виступ – це і гаряче, і холодне, і патріотичні авторські, і ліричні, і народні композиції. Мій плюс у тому, що я максимально близький до свого глядача. Це образ без образу, він і притягує людей. Я ніколи не забуваю про тих, завдяки кому можу виступати та розвивати українську музику – це наші захисники та захисниці. І багато пісень на виступах я присвячую саме їм.

- Сергію, не так давно у вас вийшов трек "Будз", який чекав свого виходу декілька років. Розкажіть, який зараз переживаєте моральний стан, коли трек почув світ? Один з гештальтів закритий?

- Нарешті трек "Будз" почули усі прихильники моєї творчості, адже після кожного концерту слухачі підходили із запитанням, чи можна послухати цю композицію на стрімінгових майданчиках. Доводилось відповідати, що ні. Реліз орієнтовно відклався на два роки. Я відчував, що зараз не на часі, проте у концертну програму його додав. І ось нарешті "Будз" відтепер є усюди. Це комічний, веселий трек. Це робота не на "подумати", а просто позитивний матеріал. Я щасливий, що ми довели цю справу до кінця. Попри те, що через обставини в країні ми перезняли відеокліп, робота вийшла гідною.

- Які у вас майбутні творчі плани? Чи можете привідкрити завісу?

- Попереду – нові роботи. Зараз готуємо ремікс на одну з композицій мініальбому «Етюди», а також релізи, які усі почують незабаром.

Сергій Лазановський — український актор театру та кіно, диктор радіо і телебачення, український телеведучий, співак. Першим місцем роботи Сергій обрав Івано-Франківський драматичний театр. Але це не було єдиним його захопленням і роботою, так як крім цього він ще працював ведучим на телеканалі UA:Карпати.

Згодом хлопець отримав ще одну роботу, вже в університеті Короля Данила. Саме тут він є викладачем на музичній кафедрі. Разом зі студентами він і сам розвивався як музикант та вокаліст, тому все це приносить йому задоволення. Музика і творчість настільки були важливими в його житті, що він кожного дня придумував щось нове і згодом почав проводити свята у місті як в ролі ведучого, так і в ролі співака. 

Також читайте на Інформаторі: Аліна Гросу зробила батькам неочікуваний подарунок. Але вони його відразу не помітили.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube