"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Звіт про підрив літака-розвідника А-50 в Мачулищах став однією з найбільш обговорюваних новин за останній час. Деталі цього інциденту досі залишаються неясними, проте є певні зв'язки з агентами СБУ та витоком секретних даних
У секретних документах США, які були оприлюднені в Мережі через витік інформації з Пентагону, з'явилися дані про можливий зв'язок агентів Служби безпеки України з підривом російського літака-розвідника А-50 на аеродромі Мачулищі у Білорусі. Зазначається, що силовики могли проігнорувати наказ та самостійно організувати вибух.
За даними The Economist, оцінку атаки на російський літак-розвідник позначили абревіатурою SI-G, що означає "цілком таємно" та є найвищим рівнем секретності у США.
За словами обізнаних джерел, такий гриф атаці присвоїли завдяки радіоелектронній розвідці, зокрема прослуховуванню телефонних розмов або електронним перехопленням. Відтак, це може свідчити про те, що США не лише стежать за українськими генералами та шпигунами, а й за офіційними особами у різних країнах світу, зокрема в Угорщині, Ізраїлі, Південній Кореї та за представниками Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).
Окрім того, з оприлюдненої інформації можна дізнатися, як США проводять таку розвідку.
The Economist повідомляє, що багато оприлюднених документів описують контакти між окремими людьми або їх групами, зокрема в російській армії та розвідслужбах. Це дає можливість російським генералам та шпигунам вживати заходів, щоб уникнути прослуховування та перехоплення даних.
У статті зазначається, що 26 лютого співробітники СБУ дійшли до висновку, що їхні агенти в Білорусі порушили накази та атакували російський літак спостереження.
26 лютого в Білорусі пролунали вибухи на військовому аеродромі "Мачулищі", звідки злітають російські винищувачі МіГ-31 з ракетами "Кинжал" на борту. Літак-розвідник А-50У, який координував запуски ворожих крилатих ракет по Україні, отримав пошкодження внаслідок вибухів.
Поки що невідомо, хто саме стоїть за атакою, проте відомо, що військовий об'єкт був атакований дронами і, можливо, місцевими партизанами.
Україна офіційно не підтверджує своєї причетності до атаки. Російський літак-розвідник А-50У був серйозно пошкоджений, що може змусило окупантів переглянути свої плани щодо ракетних ударів по Україні.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у Білорусі показали відео з ДРЛС А-50, втім його знімали вночі та тільки знизу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.