Головна
Світ
13:37, 26 Жовтня
Информатор UA

Интро

Британська акторка Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної дівчинки Єви з Харкова «Ви не знаєте, що таке війна». Вона провела перші дні війни у підвалі. Цієї осені записи дитини опублікувало лондонське видавництво Bloomsbury. 12-річна Єва Скалецька виїхала з Харкова на початку війни. Зараз вона разом зі своєю бабусею перебуває у Дубліні, Ірландія. У своєму щоденнику дівчинка розповіла про перші 12 днів війни, які змінили її життя. Вранці 24 лютого Єва прокинулася від звуків вибухів та зрозуміла, що в Україні розпочалася. Щоб врятуватися, дівчинка разом із рідними ховалася у підвалі, де й почала вести свій щоденник війни. Його опублікувало видавництво Bloomsbury, а сам щоденник під назвою You Don’t Know What War Is озвучила британська акторка – 37-річна Кіра Найтлі. Таким чином записи Єви стали ще й аудіокнигою. Щоденник порівнюють із щоденником Анни Франк за його потужне розуміння того, на що схожа війна очима дитини. «"Ви не знаєте, що таке війна" справив на мене величезний вплив. Це неймовірно важлива історія, яка водночас сильна та глибоко зворушлива. Для мене велика честь бути частиною цієї публікації, яка розповідає незвичайну історію натхнення та хоробрості Єви», – розповіла Найтлі. Так виглядає опублікований щоденник юної українки Кіра Найтлі Кіра Крістіна Найтлі (нар. 26 березня 1985) — англійська акторка та модель. Всесвітній популярності Найтлі сприяла картина «Бий як Бекхем», фільм «Король Артур», серія фільмів «Пірати Карибського моря» і стрічка «Гордість і упередження» (2005), за роль в якій Кіра була номінована на премію «Оскар» у категорії «Найкраща актриса». Найтлі — лавреатка премії Ірландського кіно та телебачення. Нагадаємо, жінка з Миролюбівки вісім місяців вела щоденник про війну. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«Ви не знаєте, що таке війна». Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної дівчинки з Харкова

Читать на русском

Щоденник українки порівнюють із щоденником Анни Франк

Читать на русском
«Ви не знаєте, що таке війна». Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної дівчинки з Харкова

Щоденник українки порівнюють із щоденником Анни Франк

Британська акторка Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної дівчинки Єви з Харкова «Ви не знаєте, що таке війна». Вона провела перші дні війни у підвалі. Цієї осені записи дитини опублікувало лондонське видавництво Bloomsbury.

12-річна Єва Скалецька виїхала з Харкова на початку війни. Зараз вона разом зі своєю бабусею перебуває у Дубліні, Ірландія. У своєму щоденнику дівчинка розповіла про перші 12 днів війни, які змінили її життя. Вранці 24 лютого Єва прокинулася від звуків вибухів та зрозуміла, що в Україні розпочалася. Щоб врятуватися, дівчинка разом із рідними ховалася у підвалі, де й почала вести свій щоденник війни.

Його опублікувало видавництво Bloomsbury, а сам щоденник під назвою You Don’t Know What War Is озвучила британська акторка – 37-річна Кіра Найтлі. Таким чином записи Єви стали ще й аудіокнигою. Щоденник порівнюють із щоденником Анни Франк за його потужне розуміння того, на що схожа війна очима дитини.

«"Ви не знаєте, що таке війна" справив на мене величезний вплив. Це неймовірно важлива історія, яка водночас сильна та глибоко зворушлива. Для мене велика честь бути частиною цієї публікації, яка розповідає незвичайну історію натхнення та хоробрості Єви», – розповіла Найтлі.

Так виглядає опублікований щоденник юної українки

Кіра Найтлі

Кіра Крістіна Найтлі (нар. 26 березня 1985) — англійська акторка та модель. Всесвітній популярності Найтлі сприяла картина «Бий як Бекхем», фільм «Король Артур», серія фільмів «Пірати Карибського моря» і стрічка «Гордість і упередження» (2005), за роль в якій Кіра була номінована на премію «Оскар» у категорії «Найкраща актриса». Найтлі — лавреатка премії Ірландського кіно та телебачення.

Нагадаємо, жінка з Миролюбівки вісім місяців вела щоденник про війну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.