Двічі готувалась помирати, але вижила: жінка з Миролюбівки вісім місяців вела щоденник про війну

Читать на русском

Населений пункт звільнили від російської окупації 11 жовтня

Читать на русском
Двічі готувалась помирати, але вижила: жінка з Миролюбівки вісім місяців вела щоденник про війну

Населений пункт звільнили від російської окупації 11 жовтня

Жителька Миролюбівки впродовж восьми місяців вела щоденник, в якому записувала все, що відбувалось у її рідному селищі. Зокрема, про перші дні війни, окупацію та визволення. На жаль, у будинок пенсіонерки прилетів російський снаряд, вже після звільнення населеного пункту. Зараз вона вимушена жити у літній кухні, яка вціліла. 

Журналіст Інформатора поспілкувався з Ніною Петрівною. За її словами, росіяни озвіріли, адже, коли вони знаходились у Миролюбівці, поводились тихіше. Загарбники гатили по житлових будинках після того, як відійшли з населеного пункту. Селище деокупували 11 жовтня.

Жінка показала підвал у якому провела вісім місяців війни, починаючи з 24 лютого до початку жовтня. А також щоденник, де все зафіксовано. 

"Я 12 жовтня ще пораділа, полізла на горище, половина була ціла. Думаю, вікна заб'ю, дощик починався... сиро у підвалі, зайду сюди. Тільки дійшла до веранди, мене якась сила підхопила і я вискочила, тільки зайшла до підвалу і пролунав вибух", - розповіла Ніна Петрівна. 

Вона наголосила, що це був точковий вибух, бо виходу не було. Жінка присіла, через секунд п'ять знову пролунав вибух. 

"Все погоріло: телевізор, холодильники, пилосос, хлібопічка. Нічого немає, наче і не було. Коли окупантів вигнали, то вони озвіріли", - говорить Ніна Петрівна. 

Жінка показала вирви від російських снарядів у своєму городі, В одній з них навіть залишилася міна. Зараз вона мешкає у літній кухні, яка частково вціліла. 

 

 

Щоденник, який вела пенсіонерка

 

Будинок жінку зруйнували окупанти

 

24 вересня у щоденнику вона написала "Прощаюсь, я вас всіх люблю" 

Просування ЗСУ на Півдні України

На Херсонщині вже звільнили 75 населених пунктів. Тільки за жовтень ЗСУ повернули під блакитно-жовтий прапор 29 населених пунктів. Деокупація регіону триває. Під контроль України повернулись, зокрема, Нововасилівка, Новогригорівка, Новокам'янка, Трифонівка, Червоне, а також Любимівка, Хрещенівка, Золота Балка, Біляївка, Українка, Велика та Мала Олександрівка, Давидів Брід, Нововоскресенське, Новогригорівка, Петропавлівка та інші. Звільнення Херсонщини триває. Ситуація у звільнених населених пунктах жахлива. Там багато зруйнованих будинків, лікарень, шкіл, дитячих садків газогонів, котелень та ліній електропередач.

Нагадаємо, окупанти провели ротацію військ на Запорізькій АЕС. Крім того, Резніков відреагував на закиди росії про "брудну бомбу".

Також Інформатор писав, які види іранських дронів росія застосовує проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.