Головна
Україна
Політика
20:25, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 6 вересня, Верховний суд остаточно заборонив діяльність "партії Шарія". Це зробили за позовом Міністерства юстиції України.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Мін'юсту. Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги.  "Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду прийняв рішення відмовити у задоволенні апеляційної скарги політичній партії "партія Шарія" та залишити рішення суду першої інстанції без змін", - йдеться в повідомленні.  У міністерстві зазначили, що повний текст постанови у справі № П/857/1/22 можна буде отримати 13 вересня.  Анатолій Шарій - блогер з понад 2-мільйонною аудиторією, який почав свою діяльність в YouTube та інших соціальних мережах у 2014 році, перебуваючи в Європі. Він роками просував вигідні росії наративи у своїй "творчості", а також відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями. Напередодні парламентських виборів 2019 року він створив свою партію, яка взяла у цих виборах участь. Ми розповідали, чому Шарія звинувачують у держзраді та можуть посадити на 15 років. Нагадаємо, раніше в Україні заборонили 6 проросійських партій. Ми розповідали, чи допоможе це позбутись "агентів кремля" в Україні.   Зазначимо, РНБО зупинила будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану. Це «Опозиційна платформа - За життя», «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок» та інші. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Верховний суд остаточно заборонив "партію Шарія"

Читать на русском

Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги

Читать на русском
Верховний суд остаточно заборонив "партію Шарія"

Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги

У вівторок, 6 вересня, Верховний суд остаточно заборонив діяльність "партії Шарія". Це зробили за позовом Міністерства юстиції України. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Мін'юсту.

Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги. 

"Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду прийняв рішення відмовити у задоволенні апеляційної скарги політичній партії "партія Шарія" та залишити рішення суду першої інстанції без змін", - йдеться в повідомленні. 

У міністерстві зазначили, що повний текст постанови у справі № П/857/1/22 можна буде отримати 13 вересня. 

Анатолій Шарій - блогер з понад 2-мільйонною аудиторією, який почав свою діяльність в YouTube та інших соціальних мережах у 2014 році, перебуваючи в Європі. Він роками просував вигідні росії наративи у своїй "творчості", а також відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями. Напередодні парламентських виборів 2019 року він створив свою партію, яка взяла у цих виборах участь. Ми розповідали, чому Шарія звинувачують у держзраді та можуть посадити на 15 років.

Нагадаємо, раніше в Україні заборонили 6 проросійських партій. Ми розповідали, чи допоможе це позбутись "агентів кремля" в Україні.  

Зазначимо, РНБО зупинила будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану. Це «Опозиційна платформа - За життя», «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок» та інші.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.