У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Ці ракети можна запускати із землі, води або з повітря
Фонд підтримки України є ініціативою Великобританії. Однак внески для перемоги над росіянами вже зробили Ісландія, Норвегія, Швеція, Данія та Литва. У проєкт у рамках цієї ініціативи можуть брати участь і організації з інших країн. Наразі триває другий раунд набору до фонду і заявки можна подавати за двома напрямками: системи далекого удару та забезпечення мобільності військових. Окрім цього в планах придбати для України засоби ППО, боєприпаси, інженерну техніку та тягачі для західних танків. Серед охочих доєднатися, заявки на співфінансування, вже подали ще 40 країн світу.
Британські військові фахівці висувають низку обов'язкових вимог до ударних систем, які хочуть передати Україні. Ключовим запитом є ракети, що запускаються з суші, землі та моря, з корисним навантаженням від 20 до 490 кг та дальністю польоту від 100 до 300 км. Однак готове рішення з такими параметрами задовольнити може бути дещо важко. Винятком може бути турецька ракета TRG-300 з дальністю 120 км, але невідомо, чи вирішить Анкара надати таку зброю Україні.
Нагадаємо, напередодні окупанти поділилися відео удару HIMARS по базі російських офіцерів. ЗСУ випустили три ракети, як повністю зруйнували дах та стіни приміщення. Противники заявляють, що "потерь нет", однак, побачивши руйнування, повірити в "байки окупантів" тяжко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.