"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Смертність пацієнтів на антидепресантах знизилася майже на третину
Використання антидепресантів пов'язане з меншим ризиком смерті у пацієнтів з інфекціями COVID-19. Такі результати показало вивчення медкарт понад 80 тисяч американців вченими з Каліфорнійського університету Сан-Франциско (UCSF) та Стенфордського університету.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Science .
Усі пацієнти, історії яких вивчали, заразилися на коронавірус минулого року.
Вивчення перебігу їхньої хвороби показало, що ті, хто приймав селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС), мали значно кращі шанси на виживання, ніж пацієнти, які не приймали антидепресантів.
Смертність пацієнтів на антидепресантах знизилася майже на третину, а саме на 26-28%.
«Хоча результати показують лише кореляцію у даних – а не доказ причинного ефекту – це перший раз, коли цей зв'язок видно», – зробили висновок вчені.
У низці досліджень було виявлено, що використання антидепресантів якимось чином пов'язане з кращими результатами для пацієнтів з COVID-19, хоча точні механізми, що лежать в основі цього явища, ще повністю не вивчені.
«Раніше було помічено, що СІОЗС можуть мати протизапальні та протипухлинні властивості», — пише команда з UCSF.
Також вчені дійшли висновку, що, крім протизапальних ефектів, СІЗЗС, можливо, можуть працювати проти процесів, які допомагають коронавірусу закріпитися в організмі.
"Ймовірно, що, крім іншого, СІЗЗС ускладнюють зараження клітин SARS-CoV-2, руйнуючи молекули, які вірус використовує як якірні точки", - припускають вчені.
Раніше Інформатор повідомляв, що у зоопарку США від COVID-19 померли троє снігових барсів.
Також ми писали, що у Сінгапурі держава не оплачуватиме лікування від COVID-19 антивакцинаторам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .