«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Насалик під час засідання відкликав клопотання про закриття справи
Вищий антикорупційний суд закрив кримінальне провадження за звинуваченням у недостовірному декларуванні екс-міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика.
Про це повідомляє прес-служба ВАКС,передає Інформатор .
"Під час судового засідання прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вважав, що у суду відсутні підстави для продовження розгляду справи, а у прокурора - для продовження підтримання державного обвинувачення в суді", - йдеться у повідомленні.
Обвинувачений заперечував проти закриття справи, наполягаючи на продовженні судового розгляду для свого виправдання.
"Я отримав статус підозрюваного, а потім ще й обвинуваченого у злочині, який я не скоював, - сказав він. - Закриття справи - це порушення моїх прав на доступ до правосуддя і справедливий суд, на компенсацію і відновлення моїх прав, порушених діями слідства" , - заявив Насалик.
Він під час засідання відкликав клопотання про закриття справи, яке державний адвокат подав на підставі рішення Конституційного Суду. Суд відмовив екс-міністру у продовженні справи, той заявив, що буде оскаржувати це рішення в апеляційній інстанції.
Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний Суд визнав неконституційною статтю 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). Це і стало причиною закриття справи екс-міністра.
За версією слідства, у 2014 році він отримав позику у 1,249 млн доларів від фізичної особи. В порушення вимог закону "Про запобігання корупції" він не відобразив цю інформацію у щорічних деклараціях.
Відзначимо, українська громадськість досі «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .