Головна
Світ
12:32, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Рада ЄС визнала обхід введених спільнотою санкцій - злочином. Рішення прийняли одноголосно. По факту, це відкриває двері для конфіскації заарештованих активів російського бізнесу. Відповідне повідомлення є на офіційному сайті Ради ЄС. В майбутньому конфісковані кошти відійдуть Україні. "ЄС рішуче відреагував на неспровоковану та невиправдану війну росії проти України. Він запровадив безпрецедентну кількість санкцій, спрямованих проти економіки росії та перешкодивши її здатності продовжувати цю агресію. Щоб досягти успіху, їх реалізація потребує спільних зусиль, і сьогоднішнє рішення є важливим інструментом для забезпечення припинення будь-яких спроб обійти ці заходи", – заявив міністр юстиції Чехії Павел Блажек.  Після ухвалення рішення Європейська комісія подасть пропозицію директиви, що містить мінімальні правила щодо визначення кримінальних злочинів і покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС. Потім цей проєкт директиви має бути обговорений і прийнятий Радою та Європейським парламентом.  Що це означає? Конфіскація майна можлива лише при наявності відкритого кримінального правопорушення. Таким чином, завдяки цьому рішенню, будь-яка спроба приховати активи, переписати їх чи вивести в офшори буде розцінюватись як злочин і вимагатиме відповідного реагування.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В ЄС обхід санкцій визнали злочином: що це означає

Читать на русском

Рішення прийняли одноголосно

Читать на русском
В ЄС обхід санкцій визнали злочином: що це означає
Світ перекриває росії всі можливі шляхи для дихання

Рішення прийняли одноголосно

Рада ЄС визнала обхід введених спільнотою санкцій - злочином. Рішення прийняли одноголосно. По факту, це відкриває двері для конфіскації заарештованих активів російського бізнесу.

Відповідне повідомлення є на офіційному сайті Ради ЄС. В майбутньому конфісковані кошти відійдуть Україні.

"ЄС рішуче відреагував на неспровоковану та невиправдану війну росії проти України. Він запровадив безпрецедентну кількість санкцій, спрямованих проти економіки росії та перешкодивши її здатності продовжувати цю агресію. Щоб досягти успіху, їх реалізація потребує спільних зусиль, і сьогоднішнє рішення є важливим інструментом для забезпечення припинення будь-яких спроб обійти ці заходи", – заявив міністр юстиції Чехії Павел Блажек. 

Після ухвалення рішення Європейська комісія подасть пропозицію директиви, що містить мінімальні правила щодо визначення кримінальних злочинів і покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС. Потім цей проєкт директиви має бути обговорений і прийнятий Радою та Європейським парламентом. 

Що це означає? Конфіскація майна можлива лише при наявності відкритого кримінального правопорушення. Таким чином, завдяки цьому рішенню, будь-яка спроба приховати активи, переписати їх чи вивести в офшори буде розцінюватись як злочин і вимагатиме відповідного реагування. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.