“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Причина санкцій - жорстоке придушення протестів
Європейський Союз планує запровадити додаткові санкції проти Ірану. Причиною для цього є жорстоке придушення протестів, спровокованих смертю молодої іранської жінки.
Про це пише Bloomberg - передає Інформатор. Посли ЄС на зустрічі у Брюсселі планують підтримати пропозиції, які будуть спрямовані проти кількох іранських фізичних та юридичних осіб вже завтра. Пізніше ці заходи обговорюватимуть міністри закордонних справ ЄС на початку наступного тижня. Щонайменше 17 людей було вбито в Ірані з п'ятниці, коли сили безпеки розігнали акції протесту на вихідних у прикордонних провінціях, де мешкають деякі з найбільших етнічних меншин країни.
Ці райони стали основними осередками заворушень відтоді, як 17 вересня в Ірані почалися загальнонаціональні протести після смерті Махси Аміні, 22-річної курдської іранки, яка була затримана поліцією за нібито порушення ісламського дрес-коду країни.
Іран неодноразово називав протести заворушеннями, спровокованими іноземними країнами, і відкидав міжнародну критику насильства з боку сил безпеки. 17 жовтня ЄС ввів санкції проти 11 іранців і чотирьох організацій, включаючи поліцію країни та її команду з кіберзахисту, а також міністра зв'язку Ейсу Зарепура у зв'язку з придушенням урядом протестів. Обмеження включали поїздки та заморожування активів.
Росія останнім часом масово застосовує для ударів по Україні дрони-камікадзе, які фахівці ідентифікують як іранські "Шахед-136", а російські сили використовують їх під назвою "Герань". Тегеран неодноразово заперечував передачу безпілотників росії, але 5 листопада визнав, що постачав росії свої дрони, але наполягає, що постачання ракет країні-агресору не було. Влада Ірану заявляє, що відправляла дрони ще до повномасштабного вторгнення в Україну.
Нагадаємо, у суботу, 5 листопада, іранський міністр вперше визнав, що його країна постачала дрони росії, але нібито за кілька місяців до повномасштабного вторгнення рф.
Нагадаємо, що Іран розраховує на допомогу росії в реалізації ядерної програми. Також ми писали про те, що Подоляк пропонує наносити удари по виробництву дронів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут
.