“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Вчені заявляють, що занадто раннє цвітіння сакури є ознакою кліматичних змін
У Токіо, столиці Японії, 14 березня вже почала розцвітати сакура. Цьогорічне цвітіння - найраніше з 1953 року. Вчені говорять, що все більш раннє цвітіння дерева свідчить про глобальне потепління, пише видання Vice.
За даними метеорологічного агентства Японії, цього року сакури в Токіо зацвіли на 10 днів раніше, ніж зазвичай. До цього найшвидше японська вишня квітла у 2021 та 2020 роках. Сакури також вже зацвіли у містах Сендай, Нагоя, Хіросіма та Фукуока.
Цвітіння вишні має культурне значення в Японії. Цвітіння традиційно відзначається вечірками, пікніками, гуляннями під цими деревами.
Як пояснив дослідник університету префектури Осака Ясуюкі Аоно, сакура дуже чутлива до підвищення температури. Вона має досягати піку свого цвітіння в середині квітня, однак, починаючи з 1800-х років, цвітіння стало починатися раніше. Про це пише CNN.
Зокрема, у 2021 році пік цвітіння вишні в місті Кіото припав на 26 березня, найраніше за понад 1200 років. В середньому, зараз сакури зацвітають 4 квітня - приблизно на два тижні раніше, ніж це було в 1850 році. Середня температура Кіото за цей період підвищилася приблизно на 3 С°.
Занадто раннє цвітіння може також погано вплинути на пов'язані з деревами екосистеми - квіти можуть зацвісти до того, як комахи будуть готові, і навпаки - комахи можуть не знайти достатньої кількості їжі з рослин, а рослинам не вистачить запилювачів, щоб "продовжувати рід". Це може призвести до повного руйнування окремих екосистем у майбутньому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.