"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Кришталі” - це маніфест всепоглинаючому коханню. Коханню яке зворушує повсякчас. Коханню яке в частій боротьбі зі здоровим глуздом, а також всупереч всім минулим досвідам та набутим переконанням, знищує вщент не типові та не притаманні людській натурі речі, і розпочинає формувати біле та недоторкано-чисте середовище на просторах підкореної йому душі.
Зростає споживча інфляція
У січні 2021 споживча інфляція в річному вимірі прискорилася до 6,1%. У грудні 2020 року вона становила 5%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу НБУ.
У місячному вимірі ціни зросли на 1,3%. Фактична споживча інфляція очікувано вийшла за верхню межу цільового діапазону 5% ± 1 ст. п.
При цьому, вона виявилася трохи нижче раніше прогнозованої в січні 2021 року.
Інфляційний тиск виник через подорожчання окремих продуктів харчування, палива і тютюнових виробів, а також зростання споживчого попиту.
Дорожчали продовольчі і непродовольчі товари, сирі продукти харчування, а ось паливо подешевшало.
Стримувало інфляцію зниження вартості природного газу. Як і очікувалося, запровадження локдауну в січні не мало істотного впливу на динаміку цін.
Нагадаємо, базова інфляція прискорилася до 5% г / г з 4,5% г / г у грудні 2020 року.
Раніше Інформатор повідомляв, що НБУ зберіг облікову ставку на рівні 6% річних .
Також повідомлялося, система електронних платежів НБУ перейшла на розширений регламент роботи.