“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Більшість скарг минулого року подали українські компанії
В Україні збільшилися скарги з податкових питань на тлі заборони перевірок. У 2020 році бізнес-омбудсмен отримав 1,7 тис. скарг від бізнесу на дії Державної податкової, митної та фіскальної служб, це на 120 звернень більше в порівнянні з 2019 роком.
Про це повідомили Інформатору у прес-центрі Ради бізнес-омбудсмена України .
Кількість звернень бізнесу з податкових питань в загальному зросла на 14% в порівнянні з 2019 роком (з 981 до 1 117 скарг). Втричі зросла кількість скарг з блокування податкових накладних (з 95 до 273), на 63% - із внесення до списків ризикових платників податків (з 127 до 207), на 36% - на невиконання рішень суду про реєстрацію податкових накладних (з 108 до 147) .
Згідно з даними, більшість скарг минулого року подали українські компанії (89%), переважно - представники малого і середнього бізнесу (76%). Традиційно найбільш активними за кількістю поданих звернень були представники оптової торгівлі (26%), виробництва (12%), агробізнесу (12%), нерухомості (11%) і приватні підприємці (10%).
"За минулий рік отримали 1 737 скарг і завершили розслідування 1 159 справ, це на 9% і 2% більше у порівнянні з 2019 роком. Скарги з податкового блоку склали 64%, на дії поліції - 12%, на дії державних регуляторів - 5 %, з митних питань - 4%.", - йдеться у річному звіті.
Наразі відомство очікує реєстрації нової редакції законопроекту про бізнес-омбудсмена.
"Нова версія законопроекту про заснування бізнес-омбудсмена, що враховує всі ключові зауваження депутатів та стейкхолдерів, очікує реєстрації у Верховній Раді. Документ повинен стабілізувати діяльність ради, врегулювати його співпраця з скаржниками і держорганами, а також чітко визначити права і обов'язки інституції", - резюмували у відомстві.
Нагадаємо, в Україні в п'ять разів частіше стали штрафувати підприємців. Крім того, в Україні жінок серед підприємців стає більше.