“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
Вакцина вже доїхала до всіх регіональних складів
У неділю, 18 квітня, в Україні почали вакцинувати людей від COVID-19 вакциною Pfizer. Першими щеплення цим препаратом отримали підопічні психоневрологічного інтернату в Бородянці, що під Києвом.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Сегодня".
Вакцинацію розпочали з директора лікарні, потім щеплення почали робити вже пацієнтам. Щеплення в цьому інтернаті зроблять близько 100 громадянам - підопічним і персоналу.
"Вакцина вже доїхала до всіх регіональних складів. Відсьогодні в кожній області України можна зробити щеплення американським препаратом", - заявив Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України.
Нагадаємо, до України прибула перша партія COVID-вакцини Pfizer. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, кого першим будуть прищеплювати цим препаратом.
Також Інформатор писав про те, коли в Україні будуть вакцинувати від COVID-19 всіх бажаючих .