Головна
Життя
09:27, 22 Березня
Информатор UA

Интро

Священики Української православної церкви Московського патріархату провели масові хресні ходи, незважаючи на пандемію COVID-19. У заходах взяли участь тисячі людей в різних містах України, зокрема і у "червоній" зоні.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу УПЦ МП.Так, у центрі Харкова відбувся хресний хід з молитвами за порятунок від пандемії, організований Харківською єпархією УПЦ ММ.За даними поліції міста, в ході взяли участь близько 3 000 людей. При цьому поліцейські не побачили порушення правил карантину.Віряни пройшли від Благовіщенського собору до Свято-Покровського чоловічого монастиря з молитвою за здоров'я та мир в Україні.Крім того, хресний хід пройшов у Запоріжжі та Херсоні,та декількох невеликих містах.Також захід пройшов і в Києві, в якому вже посилили карантин через високий рівень захворюваності. Студенти Київських духовних шкіл пройшли навколо Академічного храму на честь Різдва Божої Матері.На оприлюднених фото добре видно, що учасники заходу не дотримуються дистанції, також відсутні маски.Як раніше повідомляв Інформатор, у 13 областях України показник з госпіталізації хворих COVID-19 вищий за норму.Також такий показник перевищений у Києві.При цьому в Хмельницькому з 22 березня посилять карантинні заходи.Крім того, в Одеській та Київській областях впроваджують «червону» зону карантину через велику кількості хворих, а в Миколаєві і зовсім критична ситуація з COVID-19

В Україні відбулися масові ходи вірян, незважаючи на карантин

Читать на русском

Учасники були без масок і не дотримувалися дистанції

Читать на русском
В Україні відбулися масові ходи вірян, незважаючи на карантин

Учасники були без масок і не дотримувалися дистанції

Священики Української православної церкви Московського патріархату провели масові хресні ходи, незважаючи на пандемію COVID-19. У заходах взяли участь тисячі людей в різних містах України, зокрема і у "червоній" зоні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу УПЦ МП.

Так, у центрі Харкова відбувся хресний хід з молитвами за порятунок від пандемії, організований Харківською єпархією УПЦ ММ.

За даними поліції міста, в ході взяли участь близько 3 000 людей. При цьому поліцейські не побачили порушення правил карантину.

Віряни пройшли від Благовіщенського собору до Свято-Покровського чоловічого монастиря з молитвою за здоров'я та мир в Україні.

Крім того, хресний хід пройшов у Запоріжжі та Херсоні,та декількох невеликих містах.

Також захід пройшов і в Києві, в якому вже посилили карантин через високий рівень захворюваності. Студенти Київських духовних шкіл пройшли навколо Академічного храму на честь Різдва Божої Матері.

На оприлюднених фото добре видно, що учасники заходу не дотримуються дистанції, також відсутні маски.

Як раніше повідомляв Інформатор, у 13 областях України показник з госпіталізації хворих COVID-19 вищий за норму.Також такий показник перевищений у Києві.

При цьому в Хмельницькому з 22 березня посилять карантинні заходи.Крім того, в Одеській та Київській областях впроваджують «червону» зону карантину через велику кількості хворих, а в Миколаєві і зовсім критична ситуація з COVID-19

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.