«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Міністр культури розповів, як Україна повинна протистояти російській пропаганді
В Україні запускають національну програму для перевірки фейків і дезінформації. Вона запрацює в березні.
Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко, передає Інформатор .
За його словами, відповідати тільки методом заборон або обмежень неможливо.
"Набагато ефективнішим методом є медіаграмотність і розвиток критичного мислення, людина сама починає дізнаватися, яким чином можна відрізняти фейки, перевіряти інформацію. Таку національну програму ми запускаємо цього року, коли людина з самого дитинства до пенсійного віку може перевірити, це фейк або маніпуляція", - заявив Ткаченко.
Він відповів, коли з'явиться національна програма з перевірки фейків і дезінформації.
"Приступаємо до створення центру для боротьби з фейками. Варіантів освоєння і критичного мислення, та оповіщення громадян про те, що відбувається не так з інформаційним простором, існує багато. Важливо ці механізми ефективно і швидко запустити. Ми збираємося запустити його в березні", - підсумував Ткаченко.