Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Це кампанія із захисту червонокнижних ранньоквітів. Їх реалізаторів штрафують
За дорученням голови державної екоінспекції її територіальні органи розпочали проведення посилених заходів зі збереження ранньоквітучих рослин. Зокрема тих, які занесені до Червоної Книги.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на главу екологічної держінспекції України Андрія Мальованого.
Серед рослин, які підлягають захисту, підсніжник звичайний, крокус і весняний білоцвіт. Як і будь-які інші рослини, ранньоквітучі види мають своє важливе значення для екосистеми, в якій вони ростуть.
"Інспектори ДЕІ спільно з правоохоронцями вже проводять рейди з виявлення порушень природоохоронного законодавства в частині незаконної реалізації та вилучення з природного середовища ранньоквітучих і червонокнижних рослин", - повідомив Мальований.
Він додав, що в минулому році тільки на початку березня зафіксувала 206 фактів незаконного продажу першоцвітів. Це тисячі квітів, збитки від знищення яких склали понад 700 тисяч гривень. Насправді, за словами глави ДЕІ, на прилавки недобросовісних продавців потрапляють десятки мільйонів рослин з лісу.
Правопорушників очікує покарання у вигляді штрафу (від 1 700 до 3 655 гривень відповідно до статті 88-1 КУпАП або 340-510 гривень відповідно до статті 90 КпАП), конфіскації об'єктів рослинного світу, а також сплати збитків, розрахованих інспекцією за шкоду, заподіяну довкіллю.
Такий посилений контроль дозволить зробити продаж першоцвітів ризикованою та невигідною справою, адже потенційні втрати від сплати штрафів та збитків перевищать можливі доходи.
Якщо ви стали свідком продажу першоцвітів, зателефонуйте на гарячу лінію ДЕІ: +38 (044) 521-20-38.
Додати свою скаргу можна за допомогою мобільного додатку Ecoinspector 2.0.
Раніше Інформатор повідомляв, що більше ста рідкісних птахів, врятованих від браконьєрів, випустили на волю .
Також повідомлялося, в Київської області браконьєри хотіли продати 150 рідкісних птахів .