Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Минулого року створили дев'ять притулків для постраждалих від домашнього насильства
Кожна третя сім'я в Україні зустрічається з насильством. Від 1 до 3 мільйонів дітей щорічно стають його свідками або жертвами. Наслідки цього - крім фізичних, глибокі душевні травми.
Про це заявила генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, - передає Інформатор .
Ситуація загострилася через карантин, коли кривдники і жертви вимушено опинилися в закритому просторі. За минулий рік кількість звернень з приводу насильства зросла більш ніж наполовину.З них 86% надійшли від жінок, 12% від чоловіків і 2% - від дітей.
Протягом минулого 2020 року всього зареєстрували близько 3 тисяч таких правопорушень, майже 2 000 з них направлено до суду з обвинувальними актами. У минулому році скоєно 199 злочинів щодо дітей.
За період з січня по березень цього року зареєстрували понад 1 000 таких кримінальних злочинів, до суду вже передано більше 650. Всього за минулий рік за насильство засудили 778 осіб.
Відзначимо, що в ситуаціях з проявом насильства необхідно телефонувати до поліції, звертатися до соціальних служб та громадських організацій, а також до центрів безоплатної правової допомоги. Можна звернутися на гарячу лінію, яка спрямована на протидію домашньому насильству - 1547.
Нагадаємо, що в Україні посилили покарання за сексуальне насильство у відношенні до дітей. Крім того, в Україні планують посилити покарання за торгівлю людьми.
Раніше Інформатор розповідав, як в Україні буде працювати програма для боротьби з домашнім і гендерним насильством