RU
Головна
Життя
11:37, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

В Україні знизили тарифи на електроенергію для 80% домогосподарств з 1 жовтня цього року. Тариф складе 1,44 грн для тих, хто споживає менше 250 кВт на місяць. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля під час години запитань до уряду у Верховній Раді. "Для тих, хто споживає більше - тариф залишиться без змін (1,68 за кВт). Також не будуть зростати тарифи на електроопалення", - зазначив Шмигаль. Паралельно йде підготовка до опалювального сезону. Цього року процес буде відбуватися у нових умовах: тепер тарифи на тепло та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади. Нагадаємо, Україна відмовилася від білоруської електрики,яка виробляється біля кордонів Литви. Крім того, в Україні заборонили відключати електроенергію у зоні карантину. Також Інформатор писав, що Україна до 2023 року повинна повністю від'єднатися від російської і білоруської єлектромереж. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Україні знизили тарифи на електроенергію: що зміниться з 1 жовтня

Читать на русском
В Україні знизили тарифи на електроенергію: що зміниться з 1 жовтня

Підвищення тарифів на тепло та гарячу воду в Україні не передбачається

В Україні знизили тарифи на електроенергію для 80% домогосподарств з 1 жовтня цього року. Тариф складе 1,44 грн для тих, хто споживає менше 250 кВт на місяць.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Для тих, хто споживає більше - тариф залишиться без змін (1,68 за кВт). Також не будуть зростати тарифи на електроопалення", - зазначив Шмигаль.

Паралельно йде підготовка до опалювального сезону. Цього року процес буде відбуватися у нових умовах: тепер тарифи на тепло та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади.

Нагадаємо, Україна відмовилася від білоруської електрики,яка виробляється біля кордонів Литви. Крім того, в Україні заборонили відключати електроенергію у «червоній» зоні карантину.

Також Інформатор писав, що Україна до 2023 року повинна повністю від'єднатися від російської і білоруської єлектромереж.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.