Головна
Україна
Події
10:54, 4 Квітня
Информатор UA

Интро

В Україні змінили умови надання пенсій через втрату годувальника. Відповідне рішення ухвалив Кабмін.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр Мінсоцполітики. «Найближчими місяцями близько 10 тисяч дітей, які отримують пенсію через втрату годувальника, досягнуть повноліття та продовжать навчання в установах професійної та вищої освіти. Вони мають право продовжувати отримувати і надалі цю пенсію», – йдеться у повідомленні.  Дітям віком від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання в установах професійної, професійної вищої та вищої освіти, пенсія у разі втрати годувальника призначається, а виплата раніше призначеної пенсії продовжується без надання довідки з навчального закладу. Нагадаємо, в Україні переселенцям та їхнім дітям виплатять фінансову допомогу. Крім того, Норвегія планує прийняти до 100 тисяч біженців з України. Також Інформатор писав, що робити, якщо ви забули чи втратили паспорт. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В Україні змінили умови надання пенсій через втрату годувальника: що потрібно знати

Читать на русском

Тепер не потрібно надавати довідку з навчального закладу

Читать на русском
В Україні змінили умови надання пенсій через втрату годувальника: що потрібно знати

Тепер не потрібно надавати довідку з навчального закладу

В Україні змінили умови надання пенсій через втрату годувальника. Відповідне рішення ухвалив Кабмін. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр Мінсоцполітики.

«Найближчими місяцями близько 10 тисяч дітей, які отримують пенсію через втрату годувальника, досягнуть повноліття та продовжать навчання в установах професійної та вищої освіти. Вони мають право продовжувати отримувати і надалі цю пенсію», – йдеться у повідомленні. 

Дітям віком від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання в установах професійної, професійної вищої та вищої освіти, пенсія у разі втрати годувальника призначається, а виплата раніше призначеної пенсії продовжується без надання довідки з навчального закладу.

Нагадаємо, в Україні переселенцям та їхнім дітям виплатять фінансову допомогу.

Крім того, Норвегія планує прийняти до 100 тисяч біженців з України.

Також Інформатор писав, що робити, якщо ви забули чи втратили паспорт.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.