RU
Головна
Україна
Події
23:41, 17 Грудень
Информатор UA

Интро

На Закарпатті та у Київській області поліцейські затримали транснаціональні злочинні групи. Їхні члени не пов'язані між собою, одні - здійснювали торгівлю людьми, інші - нелегально переправляли їх до країн Євросоюзу.Про це повідомляє інформатор, посилаючись на матеріали сайту МВС .Закарпатське угрупування діяло впродовж трьох років, під керівництвом 42-річного так званого "кримінального авторитета".З ним «працювали» троє чоловіків.Вони незаконно переміщували іноземців в країни Євросоюзу. За свої послуги зловмисники брали 6 тисяч доларів США з однієї людини. Під час обшуків правоохоронці вилучили зброю, набої, гроші, записники з «чорновими» записами і банківські картки.Організатору і фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 і ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.Практично в той же час поліцейські Київської області затримали угрупування зловмисників, на рахунку яких розбійні напади, викрадення людей, вимагання, крадіжки з підприємств і офісів в особливо великих розмірах, підпал автомобіля і створення злочинної організації.Угрупування діяло в столиці і області, в її склад входили іноземці та кияни.Так, злочинці викрали в селі Софіївська Борщагівка приватного підприємця і вимагали викуп у два мільйони доларів. Правоохоронці вилучили зброю та боєприпаси, рації, номерні знаки, гроші, балаклави, ножі, технічне обладнання і документи, вкрадені з підприємств.Членів злочинної організації затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Всі вони кияни у віці від 25 до 50 років, деякі з них - раніше судимі за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.Слідчі повідомили затриманим про підозри за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 3 і 5 ст. 185 (крадіжка), ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), ч.1 і 2 ст. 255 (створення злочинної організації) УКУ.Ще чотирьох іноземців оголосили в розшук.Раніше Інформатор повідомляв, у Кіровоградській області старший сержант поліції побив жінку і намагався її зґвалтувати.Крім того, ДБР завершило досудове розслідування у справі про зґвалтування.

В Україні затримали злочинців, які торгували людьми

Читать на русском
В Україні затримали злочинців, які торгували людьми

Зловмисники затримані на Закарпатті та в Київській області

На Закарпатті та у Київській області поліцейські затримали транснаціональні злочинні групи. Їхні члени не пов'язані між собою, одні - здійснювали торгівлю людьми, інші - нелегально переправляли їх до країн Євросоюзу.

Про це повідомляє інформатор, посилаючись на матеріали сайту МВС .

Закарпатське угрупування діяло впродовж трьох років, під керівництвом 42-річного так званого "кримінального авторитета".З ним «працювали» троє чоловіків.

Вони незаконно переміщували іноземців в країни Євросоюзу. За свої послуги зловмисники брали 6 тисяч доларів США з однієї людини. Під час обшуків правоохоронці вилучили зброю, набої, гроші, записники з «чорновими» записами і банківські картки.

Організатору і фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 і ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Практично в той же час поліцейські Київської області затримали угрупування зловмисників, на рахунку яких розбійні напади, викрадення людей, вимагання, крадіжки з підприємств і офісів в особливо великих розмірах, підпал автомобіля і створення злочинної організації.

Угрупування діяло в столиці і області, в її склад входили іноземці та кияни.

Так, злочинці викрали в селі Софіївська Борщагівка приватного підприємця і вимагали викуп у два мільйони доларів. Правоохоронці вилучили зброю та боєприпаси, рації, номерні знаки, гроші, балаклави, ножі, технічне обладнання і документи, вкрадені з підприємств.

Членів злочинної організації затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Всі вони кияни у віці від 25 до 50 років, деякі з них - раніше судимі за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.

Слідчі повідомили затриманим про підозри за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 3 і 5 ст. 185 (крадіжка), ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), ч.1 і 2 ст. 255 (створення злочинної організації) УКУ.

Ще чотирьох іноземців оголосили в розшук.

Раніше Інформатор повідомляв, у Кіровоградській області старший сержант поліції побив жінку і намагався її зґвалтувати.

Крім того, ДБР завершило досудове розслідування у справі про зґвалтування.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.