"З вовками жити - по-вовчому вити. Це сувора реальність сучасного [Європейського] Союзу»
«Ватра» — пісня, яка почалась із пластового табору у 2018. Я тоді дуже хотіла потрапити на «Говерлю» — це була моя найбльша мрія! На ватрі ми грали у гру «горю — не чути», і коли я сказала: «горю за кимось ....» — ніхто не вибіг. Було ніяково, але тепер у нас є пісня!
Потужність виробництва - близько 10 млн доз на рік
В Україні запустять серійне виробництво китайської вакцини CoronaVac Це відбудеться орієнтовно у першому-другому півріччі 2022 року.
Про це повідомив директор департаменту розвитку групи «Лекхім» Михайло Ренський, – передає Інформатор із посиланням на «Суспільне».
За його словами, підготовка до локального виробництва вакцини розпочалася ще у березні 2020 року. Тоді провели монтажні й будівельні роботи, та закупили обладнання.
У січні 2022 року очікується постачання попередньо наповнених шприців. Потім – валідаційні випробування, ліцензування Державною лікарською службою України. Це займе близько півроку, перш ніж запустять процес виробництва та розливу вакцини.
"Думаю, у першому-другому кварталі 2022 року зможемо вийти на фінішну пряму", - сказав представник компанії.
Він додав, що робоча потужність виробництва - близько 10 млн. доз на рік, проектна - 24 млн. доз.
Вакцина поставлятиметься у спеціальних боксах з дотриманням температурного режиму – мінус 2-8 градусів.
Компанія очікує, що МОЗ України закуповуватиме цю вакцину, але про обсяги майбутніх замовлень поки що нічого невідомо.
«Лекхім» – це українська фармацевтична компанія, яка займається розробкою, виробництвом та реалізацією лікарських засобів.
Нагадаємо, Україна отримає від США морозильники для зберігання вакцин .
Також Інформатор писав, що в ООН закликали готуватися до нових пандемій .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .