Головна
Життя
Здоров'я
14:51, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

Міністерство охорони здоров’я запустило портал з вакансіями для медичних працівників. Сайт має допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Центру громадського здоров'я України. Від початку запуску на порталі з'явилися вже понад 250 вакансій у закладах охорони здоров’я по всій Україні. Щоб знайти вакансії в бажаному регіоні України, медик-пошукач може скористатися фільтром за областю, вказавши необхідну в полі «Область». Заклади охорони здоров’я можна фільтрувати за формою власності та обрати з-поміж державних, комунальних, приватних тощо. Вакансії можна фільтрувати й за посадою. Для цього слід вибрати необхідну посаду зі списку. Фільтр автоматично відсортує вакансії за запитом та видасть усі відповідні. В описі вакансії міститься вся необхідна інформація, включно з вимогами до кандидата, розміром заробітної плати та додатковими перевагами. «Портал вакансій медичних працівників — це зручний інструмент, який може допомогти швидко знайти роботу. А це є особливо важливим для медиків, особливо для тих, хто був змушений покинути свої домівки», — розповіла заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. Нагадаємо, лікарка з Херсона розповіла, як працювала в окупації. Також Інформатор писав, що у Київській області лікарі після операції залишили в тілі дитини кусок тканини. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні запустили портал з вакансіями для медиків

Читать на русском

В описі вакансії міститься вся необхідна інформація

Читать на русском
В Україні запустили портал з вакансіями для медиків

В описі вакансії міститься вся необхідна інформація

Міністерство охорони здоров’я запустило портал з вакансіями для медичних працівників. Сайт має допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Центру громадського здоров'я України.

Від початку запуску на порталі з'явилися вже понад 250 вакансій у закладах охорони здоров’я по всій Україні.

Щоб знайти вакансії в бажаному регіоні України, медик-пошукач може скористатися фільтром за областю, вказавши необхідну в полі «Область». Заклади охорони здоров’я можна фільтрувати за формою власності та обрати з-поміж державних, комунальних, приватних тощо.

Вакансії можна фільтрувати й за посадою. Для цього слід вибрати необхідну посаду зі списку. Фільтр автоматично відсортує вакансії за запитом та видасть усі відповідні.

В описі вакансії міститься вся необхідна інформація, включно з вимогами до кандидата, розміром заробітної плати та додатковими перевагами.

«Портал вакансій медичних працівників — це зручний інструмент, який може допомогти швидко знайти роботу. А це є особливо важливим для медиків, особливо для тих, хто був змушений покинути свої домівки», — розповіла заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Нагадаємо, лікарка з Херсона розповіла, як працювала в окупації.

Також Інформатор писав, що у Київській області лікарі після операції залишили в тілі дитини кусок тканини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.