«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Водій має право висадити порушників
В Україні з 7 жовтня заборонено "акустичне насильство" в громадському транспорті. Водіям не можна відтворювати в салоні музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку. Заборона стосується як міського транспорту, так і приміських, міжміських, міжнародних маршрутів.
"Закон також доручає Уряду внести норми про заборону акустичного насильства до правил перевезень на всіх видах пасажирського транспорту. До речі, цим же законом з 7 жовтня заборонено публічне відтворення фонограм, відеограм чи кліпів російських співаків. Документ було опрацьовано членами Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики", - йдеться у повідомленні.
Звичка багатьох водіїв автобусів та маршруток вмикати нав’язливу музику під час пасажирських рейсів не раз ставала причиною конфліктів з пасажирами. У 2020 році українські громадські організації закликали парламент покласти край "акустичному насильству". Група народних депутатів зареєструвала відповідний законопроєкт, який, проте, так і не було прийнято. Однак врешті його текст було включено в ширший Закон 2310-ІХ, одноголосно схвалений парламентом у червні 2022 року. Цим же законом з 7 жовтня заборонено публічне відтворення фонограм, відеограм чи кліпів російських співаків.
Нагадаємо, у Києві пасажирам громадського комунального транспорту не доведеться платити за проїзд двічі через повітряні тривоги. Крім того, у Харкові з'явилась перша зупинка-укриття.
Також Інформатор писав, що у Хмельницькому подорожчає проїзд у громадському транспорті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.