Головна
Україна
Події
08:21, 24 Червня
Информатор UA

Интро

У Хмельницькому підвищать вартість проїзду у громадському транспорті.Нові тарифи почнуть діяти з 1 липня. Про це повідомив мерХмельницького Олександр Семчишин, передає Інформатор. У тролейбусах проїзд становитиме6 грн електронним квитком і 7 грн готівкою. В автобусах і маршрутках проїзд буде 12 гривень. "Ми понад 2 місяці відтягували цей крок, перевізники з кінця квітня зверталися до нас із проханням підняти вартість проїзду до 16 гривень. Ми розуміємо обєктивну складову зростання, бо в попередньому тарифі вартість пального була закладена 24 гривні за літр, а зараз вона більше 50 гривень, а дизпаливо - майже 60", - заявив Семчишин. За його словами, у Хмельницькому тариф залишається одним із найнижчих по області. Нагадаємо, уСумах через брак палива автобуси їздитимуть лише в години пік. Крім того,скасував держрегулювання цін на бензин та дизпаливо. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: 24 канал

У Хмельницькому подорожчає проїзд у громадському транспорті: коли та на скільки

Читать на русском
У Хмельницькому подорожчає проїзд у громадському транспорті: коли та на скільки

Рішення скоригувати тариф на проїзд ухвалили у зв'язку зі зростанням цін на паливо

У Хмельницькому підвищать вартість проїзду у громадському транспорті. Нові тарифи почнуть діяти з 1 липня. 

Про це повідомив мер Хмельницького Олександр Семчишин, передає Інформатор

У тролейбусах проїзд становитиме 6 грн електронним квитком і 7 грн готівкою. В автобусах і маршрутках проїзд буде 12 гривень.

"Ми понад 2 місяці відтягували цей крок, перевізники з кінця квітня зверталися до нас із проханням підняти вартість проїзду до 16 гривень. Ми розуміємо об’єктивну складову зростання, бо в попередньому тарифі вартість пального була закладена 24 гривні за літр, а зараз вона більше 50 гривень, а дизпаливо - майже 60", - заявив Семчишин.

За його словами, у Хмельницькому тариф залишається одним із найнижчих по області.

Нагадаємо, у Сумах через брак палива автобуси їздитимуть лише в години пік. Крім того, Кабмін скасував держрегулювання цін на бензин та дизпаливо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: 24 канал

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.