"Вчителька з 18-річним стажем здала НМТ на 183 бали з 200, бо там прописали завдання, які взагалі не вивчаються в шкільній програмі. Як тоді абітурієнтам можна здати НМТ?"
Останній дзвоник, щирі посмішки, сльози радості, обійми друзів і перший крок у доросле життя. Ця пісня про спогади, які назавжди залишаться з нами, та про нові мрії, що тільки починаються.
Загальна кількість заражених перевищила 150 тисяч
Станом на 13 вересня в Україні підтвердили 2476 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше нових заражень в Києві, Тернопільській та Харківській областях.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані РНБО .
За час пандемії в Україні на COVID-19 заразилися 154 335 осіб. Побороли хворобу 68 893 осіб, з яких 547 - за останню добу.
Померли від коронавірусу 3178 осіб, в тому числі 30 осіб - за вчора.
Найбільше нових випадків за добу виявили в Києві (+ 310), Харківській (+ 180) та Тернопільській (+ 225) областях.
Раніше ми писали про те, які області потрапили до “червоної” зони карантину з 14 вересня.Нагадаємо, УЗ закрила продаж квитків на станціях,які потрапили в зону високої епідемічної небезпеки.