Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Україні розробляють механізм електронного бронювання військовозобов’язаних
Над цим нині працюють Міністерство економіки разом із Міністерством цифрової трансформації. Про це заявив заступник міністра економіки Ігор Фоменко під час зустрічі Європейської Бізнес Асоціації з представниками Мінекономіки.
За його словами, єБронювання стане послугою, за допомогою якої підприємство може створити власний кабінет, зайти на нього, ввести дані військово-облікової спеціальності, працівників, із Пенсійного фонду та Державної податкової служби автоматично підтягуватиметься необхідна інформація, а потім видаватиметься електронне бронювання.
Фоменко розповів, що електронний документ міститиме QR-код, також його можна буде роздруковувати. Це стане підтвердженням того, що людина заброньована. На його думку, для початку роботи сервісу необхідно приблизно три місяці.
Він зауважив, що наразі понад 500 тис. військовозобов’язаних вже заброньовано, а понад 4 тис. підприємств визначено критично важливими без урахування тих, які визначають обласні військові адміністрації.
В Україні хочуть зробити так, щоб призову під час мобілізації не підлягали працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Тому для того, щоб ці зміни остаточно внесли, законопроєкт треба ухвалити у другому читанні та направити на підпис президенту України Володимиру Зеленському.
Нагадаємо, мобілізація в Україні триває, під час неї деякі військовозобов'язані чоловіки можуть виїжджати закордон законними способами. Які "реальні способи" виїхати з України під час війни пояснив адвокат Ростислав Кравець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.