«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Він може знадобитися для подорожей
В Україні та інших країнах світу, швидше за все, впровадять сертифікати про вакцинацію від COVID-19. У Міністерстві охорони здоров'я розраховують, що такий сертифікат буде видавати сімейний лікар, але цей механізм поки в розробці.
Як передає Інформатор,про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна"заявив головний санітарний лікар і заступник глави МОЗ Віктор Ляшко.
"Вакцинація проти COVID-19 буде проводитися мінімум в 4 250 пунктах щеплень. Плануємо зробити так, щоб видати міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 міг кожен сімейний лікар, тому вивчаємо механізми", - сказав він.
За його словами, такий документ може знадобитися для подорожей в інші країни.
"Коли ви, наприклад, захочете подорожувати до Великобританії, а вона, скажімо, поставить умову при перетині державного кордону мати при собі міжнародне свідоцтво про вакцинацію", - повідомив він.
Поки така система в розробці. Передбачається, що довідку видаватиме сімейний лікар, вона буде англійською або французькою мовою.
"У нас вакцинація буде проведена з внесенням запису в електронну медичну карту пацієнта в Електронній системі охорони здоров'я, яку модерує НСЗУ - поки ми розробляємо таку систему. Лікар роздрукує вам міжнародний зразок англійською або французькою мовою, поставить підпис і печатку", - сказав заступник голови МОЗ.
Нагадаємо, в Україні вакцина від COVID-19 може з'явиться вже в лютому вакцина від коронавірусу, а потім почнеться перший етап вакцинації. На даному етапі очікується, що в Україні будуть вакцинувати препаратами від компаній Sinovac і AstraZeneca.
Раніше Інформатор розбирався, що не так з вакциною Sinovac,яку хоче закупити Україна.