“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Від атаки постраждали майже всі державні установи США
Національний координаційний центр кібербезпеки (НКЦК) попереджає про високий рівень кіберзагрози в Україні через масштабну кібератаку в США.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-центр Ради національної безпеки України.
Від атаки постраждали майже всі державні установі США. Злам стався через сервер оновлень системи управління продуктами "SolarWinds Orion Platform" (її версії 2019.4 - 2020.2.1 HF1). Атаку пов'язують з діяльністю хакерської групи APT29 або Cozy Bear, яку частково звинувачують у зв'язках зі службою зовнішньої розвідки РФ.
Згідно з інформацією, яку зараз має НКЦК, атака дуже схожа з атакою Ransom: Win32 / Petya, що мала місце в Україні в 2017 році.
Продукти SolarWinds не є поширеним у використанні державними органами в Україні, ризики для ураження державних українських систем не є критичними. Однак висока активність хакерських угруповань, які пов'язують з російськими спецслужбами,загрожує тим суб'єктам господарювання, що використовують цей продукт, тому і в Україні, яка знаходиться з Російською Федерацією в стані гібридної війни.
Суб'єктам господарювання, які використовують цей продукт, рекомендується перевірити свої мережі на наявність показників компрометації. Інформацію про те, як виявити загрозу в продуктах SolarWinds Orion, можна подивитися по за посиланням.
Нагадаємо, продукцію SolarWinds використовують понад 300 тисяч організацій по всьому світові, зокрема всі 5 підрозділів збройних сил США, Пентагон, Держдепартамент, Міністерство юстиції, NASA, Адміністрація президента і Агентство національної безпеки.
Крім того, Україна зайняла 25-е місце в рейтингу кібербезпеки.
Також Інформатор писав, що США виділять Україні 38 млн доларів на розвиток кібербезпеки.