RU
Головна
Україна
Події
13:39, 19 Січня
Информатор UA

Интро

Міністерство інфраструктури України усунуло з посади директора держпідприємства "Одеський морський торговельний порт" Олексія Мясковського. Його відсторонили на час перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства.Про це повідомляє сайт "Порти України",передає Інформатор .Згідно з наказом, його усунули "на час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства". Виконання обов'язків директора порту на період відсторонення Мясковського покладено на першого заступника Олександра Гармаша.Нагадаємо, раніше в Миколаївському річковому порті чоловік наїхав на співробітницю,вона померла.

В Україні відсторонили директора Одеського морпорту

Читать на русском
В Україні відсторонили директора Одеського морпорту

Відповідний наказ міністра оприлюднено від 16 січня

Міністерство інфраструктури України усунуло з посади директора держпідприємства "Одеський морський торговельний порт" Олексія Мясковського. Його відсторонили на час перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства.

Про це повідомляє сайт "Порти України",передає Інформатор .

Згідно з наказом, його усунули "на час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства". Виконання обов'язків директора порту на період відсторонення Мясковського покладено на першого заступника Олександра Гармаша.

Нагадаємо, раніше в Миколаївському річковому порті чоловік наїхав на співробітницю,вона померла.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.