У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Куди можна звернутись у разі домашнього насильства
В Україні у 2021 році порівняно з аналогічним періодом минулого року на 53 % зросла кількість заяв про домашнє насильство. З початку цього року до поліції надійшло 267 тисяч таких заяв.
Про це повідомив Денис Монастирський, голова МВС, - передає Інформатор .
Домашнє насильство може стосуватися кожного: жінок, чоловіків, дітей, батьків, а також людей похилого віку, також воно має різні форми та прояви.
«Наразі у 67 містах діють 86 спеціалізованих мобільних груп із реагування на випадки домашнього насильства. Там, де їх поки що немає, залучаються інші підрозділи поліції. Зараз ми активно працюємо над пілотним проектом «Вихователь з безпеки», який передбачатиме, зокрема, запобігання та професійне реагування на насильство у школах», — розповів Монастирський.
Якщо ви потребуєте консультації, боїтеся звертатися до поліції з цього питання або з інших причин, то можете зателефонувати на номери гарячих ліній, де вам нададуть консультації та роз'яснення.
Нагадаємо, вчора, 25 листопада, у світі відзначали День боротьби проти насильства над жінками.
Крім того, цього року 20% звернень щодо домашнього насильства в Україні надійшло від чоловіків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .