«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
ЦВК сформувала 532 територіальних виборчих комісій
Сьогодні, 5 вересня, в Україні стартувала виборча кампанія, призначена на 25 жовтня. Вибори пройдуть за новим Виборчим кодексом України, який набрав чинності з 1 січня поточного року.
Інформатор зібрав необхідну інформацію, яку потрібно знати про виборчу кампанію.
Основні особливості місцевих виборів-2020:
Виборчі системи будуть використовуватися в залежності від кількості виборців в територіальній громаді:
Гендерні квоти:
Обов'язкове дотримання гендерної квоти - не менше 40% представників однієї статі в списку партії.
В бюлетенях буде вказано не тільки перелік партій, але і список кандидатів від кожної політсили, за яких також можна віддати голос.
Кожен виборець 25 жовтня одержить для заповнення кілька бюлетенів: для голосування за кандидатів на посаду міського (селищного) голови; депутатів в обласні, міські, районні ради.
Змінити місце голосування можна до 10 вересня:
На місцевих виборах у 2020 році виборцям вперше надали можливість змінити місце голосування онлайн. Змінити адресу голосування можна до 10 вересня, щоб зробити це онлайн, вам знадобиться електронний цифровий підпис.
Відповідну заяву можна подати онлайн в «Кабінеті виборця» на порталі «Держреєстр виборців» з використанням електронного підпису.
При заповненні форми слід вказати адресу житла, за яким виборець проживає на даний момент і який просить визначити новим виборчою адресою.
Нагадаємо, місцеві вибори можуть стати найскладнішими за останній час в умовах епідемічної загрози.