«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Система освіти й науки повинна змінитися, щоби відповідати світовим тенденціям цифрового розвитку
В Україні сферу освіти хочуть зробити більш сучасною за допомогою технологій і цифрових інструментів. Програма розрахована на п’ять років.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Міністерства освіти України.
«На сьогодні все більше професій вимагають високого рівня цифрових навичок і володіння новими технологіями. Ця потреба також поглиблена наслідками пандемії коронавірусу, яка загострила проблему розвитку та освоєння технологій у системі освіти», — зазначив Шкарлет.
Ухвалення концепції дозволить розв'язувати проблеми, пов’язані з низьким рівнем цифрових знань учнів і вчителів, а також відсутністю сучасної техніки, інтернету й технологій. Концепція передбачає:
Нагадаємо, міністерством освіти й науки України було надане роз’яснення щодо набору до 10–11 класів установ загальної середньої освіти у 2021 році. Крім того, згідно з результатами дослідження, на дистанційному навчанні діти майже нічого не вивчили.
Також Інформатор писав, як в Україні ставляться до дистанційного навчання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.