Головна
Україна
Події
10:42, 2 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні різко зросли ціни на буряки. Зараз їхня вартість у середньому вдвічі вища, ніж на початку червня 2021 року. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на платформу EastFruit. Основною причиною такого подорожчання є суттєве скорочення пропозиції буряків в українських господарствах, у тому числі через неможливість привозити цю продукцію із тимчасово окупованої Херсонської області. На ринку України виник дефіцит якісного буряка, що стимулює зростання цін у даному сегменті. Зараз буряки продають по 18-25 грн/кг ($0,62-0,85/кг), що в середньому на 38% дорожче, ніж минулого тижня. При цьому основну пропозицію столових буряків на українському ринку сьогодні складає імпортна продукція з Польщі. Проте через високу вартість палива та відповідно логістики, ціни на імпортні буряки також зросли. Нагадаємо, війна росії проти України призвела до зростання цін на продукти у всьому світі. Крім того, в Україні зросли ціни на ліки в аптеках. Також Інформатор писав, якою буде інфляція в Україні у 2022 році та що подорожчає найбільше. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні різко зросли ціни на буряк

Читать на русском

Через це на ринку виник дефіцит

Читать на русском
В Україні різко зросли ціни на буряк

Через це на ринку виник дефіцит

В Україні різко зросли ціни на буряки. Зараз їхня вартість у середньому вдвічі вища, ніж на початку червня 2021 року.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на платформу EastFruit.

Основною причиною такого подорожчання є суттєве скорочення пропозиції буряків в українських господарствах, у тому числі через неможливість привозити цю продукцію із тимчасово окупованої Херсонської області. На ринку України виник дефіцит якісного буряка, що стимулює зростання цін у даному сегменті. Зараз буряки продають по 18-25 грн/кг ($0,62-0,85/кг), що в середньому на 38% дорожче, ніж минулого тижня.

При цьому основну пропозицію столових буряків на українському ринку сьогодні складає імпортна продукція з Польщі. Проте через високу вартість палива та відповідно логістики, ціни на імпортні буряки також зросли.

Нагадаємо, війна росії проти України призвела до зростання цін на продукти у всьому світі.

Крім того, в Україні зросли ціни на ліки в аптеках.

Також Інформатор писав, якою буде інфляція в Україні у 2022 році та що подорожчає найбільше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.