Головна
Україна
18:19, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський вніс на затвердження Верховної ради укази про продовження воєнного стану та мобілізації в Україні(№7664 та №7665). Парламент має затвердити їх на найближчому пленарному засіданні. Згідно з текстом пояснювальної записки до указу про воєнний стан його пропонується продовжити на 90 діб з 23 серпня (тобто виходить до 21 листопада). Це вже буде четверте продовження дії воєнного стану за цей рік. В Указі про продовження загальної мобілізації також йдеться про термін у 90 днів (тобто вона так само триватиме до 21 листопада). "Це означає, що держава у разі потреби на період дії правового режиму воєнного стану може мобілізувати певну кількість осіб. Коли, кого і скільки, це вже визначають Збройні сили. Указ просто надає правові підстави", про це раніше заявляв виданню "Апострофу" член комітету ВР з питань нацбезпеки Сергій Рахманін. Максим Урлапов

В Україні продовжать воєнний стан та загальну мобілізацію до 21 листопада

Читать на русском
В Україні продовжать воєнний стан та загальну мобілізацію до 21 листопада

Це вже буде четверте продовження дії воєнного стану за цей рік

Президент Володимир Зеленський вніс на затвердження Верховної ради укази про продовження воєнного стану та мобілізації в Україні(№7664 та №7665). Парламент має затвердити їх на найближчому пленарному засіданні. 

Згідно з текстом пояснювальної записки до указу про воєнний стан — його пропонується продовжити на 90 діб з 23 серпня (тобто виходить до 21 листопада). Це вже буде четверте продовження дії воєнного стану за цей рік.

В Указі про продовження загальної мобілізації також йдеться про термін у 90 днів (тобто вона так само триватиме до 21 листопада). 

"Це означає, що держава у разі потреби на період дії правового режиму воєнного стану може мобілізувати певну кількість осіб. Коли, кого і скільки, це вже визначають Збройні сили. Указ просто надає правові підстави", – про це раніше заявляв виданню "Апострофу" член комітету ВР з питань нацбезпеки Сергій Рахманін. 

Максим Урлапов 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.