"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Фігуранти злочинного угруповання мали свої злочинні зв'язки за кордоном
Транснаціональний канал торгівлі людьми організувала група осіб. Досудове розслідування провели під керівництвом Офісу Генерального прокурора, воно завершено.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.
Учасники злочинного угруповання вербували українців в якості членів екіпажу на вітрильні яхти та прогулянкові катери, які везли мігрантів з Туреччини до Греції та Італії і з Греції до Італії.
Фігурантам вдалося завербувати і відправити за кордон не менше 12 українців, частина з яких в даний момент знаходиться в грецьких в'язницях.
Фігурантам інкримінують статтю 149 ч.2 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення мігрантів морем).
Відповідно до ст. 290 КПК України сторонам кримінального провадження відкрили матеріали досудового розслідування, після цього обвинувальний акт буде направлений до суду.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні рада суддів затвердила нові правила поведінки працівників апарату суду .
Також ми писали, що суд продовжив обов'язки двом підозрюваним у справі Злочевського .