RU
Головна
COVID-19
18:07, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

Епідеміологічна ситуація в Україні залишає бажати кращого, через що Кабінет міністрів прийняв рішення посилити карантинні правила, щоб збити хвилю поширення коронавірусу. Йдеться про пасажирські перевезення в регіонах, де встановлено , або рівень епіднебезпеки. Про це говорили на засіданні Кабінету міністрів 11 жовтня, повідомляє Інформатор. Так, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення в регіонах, які знаходяться в , або зоні, дозволені тільки в тому випадку, якщо у водіїв, екіпажу авіатранспорту й пасажирів є один із цих документів: документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози двохдозної вакцини; міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однієї дозою однодозної вакцини або двома дозами двохдозної вакцини, дозволених ВООЗ, негативний ПЛР-тест або довідка про одужання від коронавірусу; негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тест на антиген коронавірусу SARS-CoV-2, який діє 72 години. Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Мова про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний і залізничний транспорт міжобласного сполучення. Зазначені вище вимоги не стосуються міських і внутрішньообласних перевезень. Раніше ми писали про те, що у Львові та у Запоріжжі посилили карантинні обмеження подробиці тут і тут. Також писали, що в Україні вже 15 областей відповідають зоні карантину, а два регіони переходять до . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні посилили правила перевезень: тепер потрібен сертифікат про вакцинацію або ПЛР-тест

Читать на русском
В Україні посилили правила перевезень: тепер потрібен сертифікат про вакцинацію або ПЛР-тест

Кабмін ввів нові правила пасажирських перевезень під час карантину

Епідеміологічна ситуація в Україні залишає бажати кращого, через що Кабінет міністрів прийняв рішення посилити карантинні правила, щоб збити хвилю поширення коронавірусу. Йдеться про пасажирські перевезення в регіонах, де встановлено «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.

Про це говорили на засіданні Кабінету міністрів 11 жовтня, — повідомляє Інформатор. Так, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення в регіонах, які знаходяться в «жовтій», «помаранчевій» або «червоній» зоні, дозволені тільки в тому випадку, якщо у водіїв, екіпажу авіатранспорту й пасажирів є один із цих документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози двохдозної вакцини;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однієї дозою однодозної вакцини або двома дозами двохдозної вакцини, дозволених ВООЗ, негативний ПЛР-тест або довідка про одужання від коронавірусу;
  • негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тест на антиген коронавірусу SARS-CoV-2, який діє 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Мова про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний і залізничний транспорт міжобласного сполучення. Зазначені вище вимоги не стосуються міських і внутрішньообласних перевезень.

Раніше ми писали про те, що у Львові та у Запоріжжі посилили карантинні обмеження — подробиці тут і тут.

Також писали, що в Україні вже 15 областей відповідають «помаранчевій» зоні карантину, а два регіони переходять до «червоної».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.