Головна
Україна
Події
12:29, 6 Січня
Информатор UA

Интро

В Україні поліція переходить на посилений режим роботи У такому режимі вони працюватимуть до 10 січня. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на поліцію у Тернопільській області .  У період із 6 по 10 січня оперативники патрулюють усі населені пункти. Вони також чергуватимуть у місцях масового скупчення та святкування громадян. Наприклад, у Тернопільській області для забезпечення порядку залучать 638 поліцейських.  Особливу увагу приділятимуть храмам у 23 населених пунктах, які відвідає велика кількість людей. За попередньою інформацією, богослужіння відбудуться більш ніж у 1 500 релігійних громадах. Там чергуватимуть вибухотехніки та кінологи. Людей просять не забувати про карантинні обмеження: уникати скупчення людей, носити маски та користуватися антисептиком.     Нагадаємо, «Укрзалізниця» додала понад дві тисячі квитків на рейси після Різдва. Крім того що має бути на столі на Різдво .  Також Інформатор писав, якою буде погода на Різдво . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .    

В Україні поліція переходить на посилений режим роботи

Читать на русском

Оперативники чергуватимуть біля храмів, де відбуватиметься служба

Читать на русском
В Україні поліція переходить на посилений режим роботи

Оперативники чергуватимуть біля храмів, де відбуватиметься служба

В Україні поліція переходить на посилений режим роботи У такому режимі вони працюватимуть до 10 січня.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на поліцію у Тернопільській області

У період із 6 по 10 січня оперативники патрулюють усі населені пункти. Вони також чергуватимуть у місцях масового скупчення та святкування громадян. Наприклад, у Тернопільській області для забезпечення порядку залучать 638 поліцейських. 

Особливу увагу приділятимуть храмам у 23 населених пунктах, які відвідає велика кількість людей. За попередньою інформацією, богослужіння відбудуться більш ніж у 1 500 релігійних громадах. Там чергуватимуть вибухотехніки та кінологи. Людей просять не забувати про карантинні обмеження: уникати скупчення людей, носити маски та користуватися антисептиком.

 

 

Нагадаємо, «Укрзалізниця» додала понад дві тисячі квитків на рейси після Різдва. Крім того що має бути на столі на Різдво

Також Інформатор писав, якою буде погода на Різдво .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.